4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach

autor: Redakcja » 24 mar 2019, 12:51

Zanim zabierzemy się za urządzanie kuchni, warto się zastanowić, w jakim powinna być stylu, żeby nam odpowiadała. Zobaczcie kuchnie w... 4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach >>
Redakcja

Malwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:53
4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach

autor: Malwinka » 24 mar 2019, 12:51

Pewnie że tak. Tradycyjna nie oznacza od razu nudna... U mnie jest taki misz-masz, bo przeplata sie tradycja z nowoczesnoscia. Zalezalo mi wlasnie na stworzeniu takiego cieplego wnetrza z oryginalnym duchem jak robilismy projekt w salonach agata. Kolory chyba tak naprawde decyzuja o wszystkim. Unas stanelo na szarosciach zestawionych z zielenia

johnnyn
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:17
Re: 4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach

autor: johnnyn » 25 mar 2019, 20:56

Ja bym chciał kuchnię w stylu prowansalskim

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: 4 pomysły na aranżację kuchni. Zobacz kuchnie urządzone w różnych stylach

autor: FotoNaRame » 26 mar 2019, 11:19

Jeżeli mam być szczery to mi osobiście najbardziej podoba się kuchnia urządzona w stylu nowoczesnym, warto dopasować do niego oryginalne, solidne meble plus zaaranżować ściany za pomocą chociażby ciekawego motywu fototapety.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

Gotowe projekty domów