Jakie rury do centarlnego

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Agent
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 sty 2007, 15:56
Lokalizacja: Małopolska

autor: Agent » 31 lip 2008, 7:28

jak mi braknie jakiegoś kolanka,skoczę do hurtowni i za pół godziny robię dalej.Gdybym miał to brakujące kolanko zamowic przez internet i czekac na niego nawet 2 dni,to było by chore.W traki sposób to sobie można dłubac samemu w domu,jak się w nim nie mieszka,a nie u klienta.

Zgadzam się jak najbardziej z adamisem. A co do dostępności na rynku, sprawdziłem trzy znajome hurtownie niestety w jednej nie pełen asortyment Hep2o, ewentualnie na zamówienie, bo mało popularny w moich stronach system.
Pozdrawiam!

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 03 sie 2008, 15:29

Nie można porównywac zakupu grzejników przez internet do zakupu instalacji.Ja też nie mam nic przeciwko temu,by zakupic w taki sposób kilkaset metrów rur,czy iluś tam opakowań złączek,bo to mi z czasem zejdzie,ale robienie takich zakupów przez instalatora-amatora,to już przesada.
Nawet jak kupił bym w ten sposób te rury i złączki,to i tak wyłącznie systemu,który jest dostępny w najbliższej okolicy.
Wątpię jednak,czy oferta internetowa będzie dla mnie ciekawsza cenowo od mojej hurtowni.
adam


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości

Gotowe projekty domów