Jak zrobić bonie gdy styropian jest już zaciągnięty klejem

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zos10
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2018, 9:06
Jak zrobić bonie gdy styropian jest już zaciągnięty klejem

autor: Zos10 » 23 mar 2018, 9:12

W projekcie mam elewację z listwami boniowymi. Przy robieniu ocieplenia mój kierownik budowy stwierdził, że listwy boniowe wklei ekipa od elewacji i spokojnie możemy na styropian naciągnąć siatkę i klej. Od tego momentu minęło już dwa lata i dopiero teraz będziemy robić elewację. Jak oglądam sposoby wstawiania listw boniowych, to otwory robi się specjalnym nożem (boniarką), ale w gołym styropianie, a nie pokrytymsiatką i klejem.
Czy na tym etapie da się jeszcze wyciąć rowki pod listwy? Czy boniarka wytnie przez klej i siatkę, czy są jakieś sposoby aby to zrobić?

Joannica
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2018, 11:48
Re: Jak zrobić bonie gdy styropian jest już zaciągnięty klejem

autor: Joannica » 15 mar 2019, 12:41

Hej, najlepiej skonsultować to ze specjalistą :) Ja korzystałam z usług firmy http://styro-gzyms.pl/ :) Bardzo polecam, u mnie listwy boniowe wyglądają świetnie


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów