Jak oceniacie obecnie dostępne metody ocieplania nieruchomości

Dział poświęcony izolacjom technicznym. Jakie są systemy izolacji technicznej, jak zabezpieczyć dom przed ogniem, wilgocią, stratami ciepła? W tym dziale znajdziesz porady i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Jak oceniacie obecnie dostępne metody ocieplania nieruchomości

autor: miki789 » 28 lut 2019, 15:11

Jak oceniacie obecnie dostępne metody ocieplania nieruchomości. Szczególnie chciałbym się skupić na omówieniu zalet pianki poliuretanowej, poznać wasze opinie. Przymierzam się do podobnej inwestycji. Dodatkowe komentarze jednak nie zaszkodzą :)

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Jak oceniacie obecnie dostępne metody ocieplania nieruchomości

autor: Kriss9 » 11 mar 2019, 10:53

Robiłem termoizolację dachu płaskiego pianką amerykańską QuadFoam500 po wycenie online https://doskonalaizolacja.pl/kalkulator/. Podana przez nich wycena zgodziła się u mnie w 95% około. Musiałem trochę więcej pianki użyć ostatecznie, ale różnice naprawdę minimalne. W każdym razie pianka amerykańska to zupełnie inna jakość, nawet w porównaniu do europejskich standardów. Tam jednak, jak coś robią to porządnie i technologia jest niezawodna. Do tego poinformowano mnie o dożywotniej gwarancji. Nie trzeba się też zimy bać z taką pianką. Chodzi mi o instalacje, bo poleci w minusowych. Rozmawiaj z Doskonałą Izolacją to ci polecą wykonawców, którzy na tej piance już pracują i rozumieją jej specyfikę. Bo tam masz tylko komponent tak naprawdę, a wykonawca do wybrania swoją drogą. Dobrze wychodzi.


Wróć do „Izolacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów