Nawiewniki okienne - montaż na starych oknach

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Nawiewniki okienne - montaż na starych oknach

autor: Redakcja » 01 mar 2019, 10:18

Nawiewniki okienne mają takie samo grono zwolenników, co przeciwników. Jedni chwalą je za możliwość dostarczenia świeżego powietrza do pomieszczeń... Nawiewniki okienne - montaż na starych oknach >>
Redakcja

alinanova
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2019, 10:12
Nawiewniki okienne - montaż na starych oknach

autor: alinanova » 01 mar 2019, 10:18

U mnie nawiewniki okienne rozwiązały problem, który spędzał mi sen z powiek. Po ociepleniu domu na ścianach zaczęła pojawiać się pleśń, a w domu grzecznie mówiąc pojawił się odór... Kupiliśmy nawiewniki i po tym sezonie zimowym problem ustąpił, dlatego szczerze mogę polecić nawiewniki firmy Brevis.

NieMaŁatwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 mar 2019, 16:39
Re: Nawiewniki okienne - montaż na starych oknach

autor: NieMaŁatwo » 07 mar 2019, 16:44

Dobrze byłoby znaleźć kogoś, kto zna się na tych rzeczach - polecam Vitopolska. Na pewno sobie poradzą.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów