"Nasza Kuchnia" Ewa Rychlewska

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

maciejlange
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2019, 11:29
"Nasza Kuchnia" Ewa Rychlewska

autor: maciejlange » 21 lut 2019, 11:31


maciejlange
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2019, 11:29
"Nasza Kuchnia" Ewa Rychlewska

autor: maciejlange » 21 lut 2019, 11:31

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się pisać opinii na temat jakieś firmy w internecie, ale co do tej uważam, że naprawdę warto dla przestrogi dla innych. U firmie NASZA KUCHNIA Ewa Rychlewska (ul. Głogowska 178 Poznań )zamówiłem kuchnie, oraz 2 szafy na wymiar i zabudowę schodów za około 35 tys. Pani Ewa kłamie, oszukuje klienta w każdym wypowiedzianym zdaniu. Dla przykładu szafę w zabudowie łazienki oraz zabudowę pod schodami zleciłem w październiku 2018 z terminem realizacji 3 tyg. Dzisiaj jest końcówka lutego 2019 a zabudowy pod schodami nadal nie mam i nie wiem kiedy będzie. Kiedy dzwoniłem do Pani Ewy z pytaniem o termin realizacji odpowiedź zawsze była „jutro”. (często brałem urlop a nikt nie przyjeżdżał). Zdarzyło się tak że Pani Ewa mówiła, że sam mam dzwonić do stolarzy i ich poganiać jak by to byli moi pracownicy. Czasami tak robiłem i stolarze mówili mi, że np. nic nie wiedzą o montażu w moim domu. Po 2 miesiącach czekania kiedy myślałem, że już stolarz przyjedzie na montaż okazało się, że przyjechał na jakiś kolejny pomiar. Szczytem wszystkiego była sytuacja kiedy postraszyłem sądem. Pani Ewa zapytała się czy nie mam kogoś żeby mi te szafy zamontował bo jej stolarze są zajęci na innej „robocie” Inny przykład – kuchnia. Po montażu okazało się, że mikrofalówka nie działa. Zgłosiłem to Pani Ewie a ona powiedziała, że zgłosi to w serwisie i sprawa będzie raz raz załatwiona. Czekałem miesiąc po czy okazało się, że nigdzie nie zgłosiła naprawy a ja usłyszałem, że to jest w mojej gestii i sam mam się tym zająć – to po co mnie kłamała przez miesiąc, że się tym zajęła ???? Jest wiele firm konkurencyjnych które za takie duże zlecenie będą was szanować jako klienta i nie kłamać na każdym kroku także proponuję omijać tą firmę duuużym łukiem.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów