malowanie farba akrlową

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piotrek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2008, 17:18
malowanie farba akrlową

autor: piotrek123 » 17 lip 2008, 4:31

Zostało mi trochę farby akrylowej i trochę emulsyjnej. Zastanawiam się czy pierwszą warstwę mozna zrobić np. emulsyjną a drugą warstwę akrylową? Ewnetualnie w odwrotnej kolejności? Czy można tak zrobić? Pozdrawiam

Spitfire
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 11 lip 2008, 10:11

autor: Spitfire » 18 lip 2008, 9:10

Nie jestem niestety specjalistą od farb, ale zostałem poproszony o odpowiedź, więc odpowiadam. :wink: Na każdej farbie powinno być napisane na jakie się nadaje podłoże i prawie zawsze też tam jest coś w rodzaju "stare, dobrze przylegające powłoki z..." no i może tam będzie na jakie powłoki można daną farbę używać. Jednak jeśli chodzi o moje zdanie, to nie widzę przeciwwskazań. Najpierw by należało malować farbą mniej paroprzepuszczalną, czyli chyba akrylową, ale nie jestem tego do końca pewien (tego która jest mniej paroprzepuszczalna).

piotrek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2008, 17:18

autor: piotrek123 » 18 lip 2008, 9:56

dzięki


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

Gotowe projekty domów