co do wiertarki

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

siczku
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2017, 16:26
co do wiertarki

autor: siczku » 29 cze 2017, 17:01

Witam, przymierzam sie do kupna wiertarki z możliwościami wkrętarki. Znalazłem ten oto sprzęcik Einhell wiertarka udarowa jest udar, lewo/prawo i regulacja obrotow, cena i marka też mi pasują. Osobno wkrętarki wole nie kupować bo są dość drogie jak na mój budżet. Tylko nie wiem co do niej zamówić w sensie chodzi o nasadki do wkręcania i jakie wiertła. Uchwyt wiertarski to ten szybkomocujący. Jestem w tym zielony. Wiercenie amatorskie w domu

Kammar24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:32
Re: co do wiertarki

autor: Kammar24 » 19 gru 2018, 22:07

Jeżeli chodzi o końcówki wymienne, akumulatory itd. to zapraszamy również do poznania naszej oferty ponieważ w zakresie narzędzi i akcesoriów przygotowaliśmy naprawdę szeroki wybór, a w razie pytań bądź wątpliwości zawsze możesz liczyć na wsparcie naszej obsługi klienta.

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: co do wiertarki

autor: PiotrNiski » 26 wrz 2019, 10:54

Myślę, że warto zaopatrzyć się tam, gdzie w jednym miejscu znajdziesz wszystkie końcówki, części zamienne itd. Sklep Narzedziowy24 ma taką bogatą ofertę i co najważniejsze, możesz też dopytać sprzedawcę, żeby doradził Ci konkretny model i pasujące do niego elementy


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 98 gości

Gotowe projekty domów