dobra rada dla wszystkich

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ewapach
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:23
Lokalizacja: lublin
re

autor: ewapach » 19 maja 2008, 20:49

I ja z pytaniem! Jak długo powinny schnąć wylewk i tynki ( cementowo wapienne ) przed położeniem glazury i terakoty? Fachowiec powiedział, że ze dwa miesiące, a inny twierdzi, że w letnie upalne dni wylewki i tynki wyschną dostatecznie po 2-ch tygodniach. :?

Deitermann
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 04 kwie 2005, 13:53

autor: Deitermann » 26 maja 2008, 9:48

Czas dojrzewania zapraw mineralnych to 28 dni więc tyle powinna się sezonować wylewka i tynki. Teoretycznie :) w praktyce na budowach to 2-3 tygodnie, jeśli się mocno nie spieszy radzę poczekać 4 tyg.

pozdrawiam

ewapach
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:23
Lokalizacja: lublin
re

autor: ewapach » 26 maja 2008, 10:00

:) Dzięki za radę!

ewapach
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:23
Lokalizacja: lublin
re

autor: ewapach » 10 lip 2008, 12:06

Wasze uwagi przekazałam w sklepie przy zamawianiu mat. na wykończenie łazienki i odpowiedzieli mi '' po co to pani, dajemy dobry klej i fugi stosowane do wykańczania basenów''!! I co wy na to ?

ewapach
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:23
Lokalizacja: lublin
Re: re

autor: ewapach » 10 lip 2008, 12:07

ewapach pisze:Wasze uwagi odnośnie kleju itp.... przekazałam w sklepie przy zamawianiu mat. na wykończenie łazienki i odpowiedzieli mi '' po co to pani, dajemy dobry klej i fugi stosowane do wykańczania basenów''!! I co wy na to ?


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów