drewniana podloga

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rafal5511
drewniana podloga

autor: rafal5511 » 14 cze 2008, 10:57

witam
mam pytanie odnosnie podlogi drewnianej ktora zamierzam klasc w salonie.w danej chwili na podlodze leza panele drewnopodobe i zastanawiam sie czy mozna je zostawic czy trzeba je zrywac?czy mozna na nie polozyc panele drewniane?
dziekuje rafal
dokladnie chodzi mi o ,,plywajace panele drewniane,,

rafal5511

autor: rafal5511 » 15 cze 2008, 14:02

nikt ? :?

Parkiet Plus
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2008, 19:58
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Witam

autor: Parkiet Plus » 01 lip 2008, 19:29

Oczywiści że może polożyć pan panele drewniane takiego typu jak barlinek czy haro (niemiecki producent) na system plywający. tylko powstaje jedno pytanie czy wysokość tej podlogi będzie panu odpowiadala i nie wystawala np. przez próg sama deska ok.14-15mm podklad 2-4mm oraz foli 0.2mm :lol: to ok 2cm dodatkowo a usunięcie starego panela jest dość prosta i szybka jeśli oczywiście nie byl klejony. Pozdrawiam Marcin Perdian w razie pytań prosze dzwonić, nawet można się spotkać ponieważ dysponuję taką podlogą i mam bardzo konkuręcyjne ceny

patryk111
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2008, 11:51
Lokalizacja: Pomorze

autor: patryk111 » 07 lip 2008, 12:58

Witam ja też radze panu połozyć panele na panele, ( np Tarkett Viva) przyjmując że panel z naturalną okleiną ma 0,8mm dotego dołożymy warstwę podkładu pod panele 2mm ( Arbiton ) co daje w sumie 10mm. Na powstające różnicę między powierzchniami np: progi można użyć listew progowych też je ma w swej ofercie Arbiton


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości

Gotowe projekty domów