akcesoria kuchenne

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

modern777
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 21 wrz 2009, 9:54
akcesoria kuchenne

autor: modern777 » 15 sty 2010, 14:45

Lubicie mieć rzeczy do kuchni, które wyglądają nietypowo?? Wiecie jakieś jakieś kieliszki na jajka w kolorowych kształtach i wzorach?? Ja znalazłam coś takiego -http://www.myin.pl/1302/cukierniczka_ritzenhoff_thomas_marutschke powiedzielibyście, że to jest cukierniczka?? Ja w życiu... a jakie wy najciekawsze rzeczy znaleźliście, które się przydają w kuchni??

YorkSalonMeblowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 14 sty 2010, 9:23
Re: akcesoria kuchenne

autor: YorkSalonMeblowy » 24 sty 2010, 13:11

Kiedyś widziałam deske do krojenia w kształcie serca,co mnie bardzo zaskoczyło. Oprócz tego chyba większość rzeczy i akcesoriów do kuchni jest raczej w tradycyjnym stylu. TA cukierniczka też jest niczego sobie,tylko ta cena...

Angi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 10 lis 2009, 11:48
Re: akcesoria kuchenne

autor: Angi » 14 mar 2010, 21:45

A moim zdaniem na myin.pl mają naprawdę nietypowe i oryginalne rzeczy. Choćby naczynia, nigdzie nie widziałam takich filiżanek jakie tam mają. Co do ceny to raczej nie jest wygórowana, wszędzie takie gadżety tyle kosztują. Raz na jakiś czas można sobie na cos takiego pozwolić. Moim zdaniem mają naprawdę bardzo fajne i ciekawe rzeczy.
Andzia

Awatar użytkownika
Kuchnie Gorzów Wlkp.
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 12 mar 2010, 13:11
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontaktowanie:
Re: akcesoria kuchenne

autor: Kuchnie Gorzów Wlkp. » 15 mar 2010, 7:19

W Mediolanie na targach można podziwiać takie unikatowe wzornictwo.
Aż później ciężko się wraca do naszej szarej rzeczywistości. :)

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: akcesoria kuchenne

autor: adiglejak » 11 paź 2018, 10:30

Wszelkie akcesoria do kuchni dostępne na stronie PufaDesign nadają się świetnie w codziennym użyciu :) https://pufadesign.pl/12-akcesoria-do-kuchni


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 148 gości

Gotowe projekty domów