Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szlelek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 05 sie 2018, 22:38
Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: szlelek77 » 30 wrz 2018, 22:32

Obecnie chciałbym zmienić swoje stare krzesło obrotowe, na coś naprawdę dobrego, powiedzmy że mogę wydać 1000zł nawet. Zależy mi wygodzie i trwałości gdyż spędzam na nim przynajmniej 8h dziennie. Patrzyłem po marketach budowlanych, ale wieje chińskim badziewiem, kupował może ktoś z Was krzesło, lub zna się na tym ? Może jakiś link czy sklep Internetowy sprawdzony ?

Awatar użytkownika
Sklep Biuromarket
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2018, 16:18
Kontaktowanie:
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: Sklep Biuromarket » 28 lis 2018, 11:31

To w takim razie odwiedź również nas, bo oprócz krzeseł znajdziesz również szeroki wybór mebli biurowych Biuromarket dzięki którym będziesz mógł zmieścić całą dokumentację, sprzęt itd. bez obaw o trwałość czy wytrzymałość przy większych obciążeniach.

nazwawbudowie18
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 wrz 2018, 9:49
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: nazwawbudowie18 » 06 gru 2018, 10:38

Jak krzesła to firma MJ ma ostatnio dobry okres :)
W moim biurze to właśnie na ich fotelach siedzimy i zdecydowanie spełniają swoje zadanie :)

szlelek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 05 sie 2018, 22:38
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: szlelek77 » 07 gru 2018, 0:08

Dzięki za odpowiedzi, obecnie szukam krzesła dla dziecka to prześledzę ofertę którą polecacie. Jeżeli chodzi o fotel, którego szukałem zdecydowałem się na fotel supreme ze sklepu internetowego Centrum krzeseł.
Prezent na mikołajki po dwóch dniach jestem zachwycony, pełen komfort i wygoda.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2019, 21:00 przez szlelek77, łącznie zmieniany 2 razy.

decoris
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:21
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: decoris » 23 gru 2018, 21:42

Polecam zajrzeć na 10chairs, to sklep internetowy z krzesłami biurowymi, mają olbrzymi wybór produktów w przeróżnych cenach i stylach :)

karmelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:24
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: karmelia » 26 sty 2019, 15:30

Zainteresowanym ciekawymi meblami biurowymi mogę polecić biuroimeble.com.pl Na stronie jest sporo realizacji, które od początku bardzo przypadły mi do gustu. A Wam jak się podobają?

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: FrankieeFran » 27 sty 2019, 14:14

Meble w biurze są bardzo ważne, jednak powinniście również zainteresować się innymi rzeczami do biura. Firma import-maszyn.eu zaopatruje różnego rodzaju firmy w profesjonalne urządzenia i akcesoria do biur. Zainteresujcie się ich bogatą ofertą i niskimi cenami.

żywka87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2019, 12:31
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: żywka87 » 19 lut 2019, 21:03

Krzesła biurowe można zamówić z internetu, polecam ten sposób, ja tak domawiałam kilka stzuk do biura, ale też do domu zakupiłam sobie nowy fotel taką drogą :) Polecam sklep 10chairs.pl, mają duuuuży wybór różnych modeli w różnych wariantach cenowych :)

Awatar użytkownika
Igorr3
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2019, 19:16
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: Igorr3 » 01 kwie 2019, 19:19

Jest to bardzo poważny temat ponieważ przy pracy siedzącej powinniśmy mieć odpowiednio dobrą postawę. Niegdyś korzystałam ze złego fotelu i bardzo bolały mnie plecy. Teraz zdecydowałam się kupić fotel gamingowy w sklepie w Białymstoku PRO-GAMER. Jest mi bardzo wygodnie i praca nie sprawia już tylu problemów.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 494
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: martan » 09 sie 2019, 13:17

Ja posiadam fotel z siatki połączonej z tkaniną - obrotowy i specjalnie ergonomiczny. Jest bardzo wygodny, o wiele bardziej niż wcześniejszy ze skóry - po pierwsze materiał jest przyjemniejszy dla ciała i mam wrażenie,ze również lepszej jakosci. Po drugie fotel zapewnia lepsze podparcie dla kręgoslupa.
Polecam zajrzeć sobie do Kreis, szczególnie jesli zależy Wam w tym względzie na jakości- w sklepie tym jest chyba największy wybór foteli do biura tak więc jeśli chcielibyście sobie kiedyś zamówić coś porządnego to warto jest dobrze się nad tym zastanowić.
http://www.forumbudowlane.pl/

alutka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2019, 19:27
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: alutka87 » 30 lis 2019, 19:55

Mnie się bardzo podoba takie krzesło Obrazek, do domowego gabinetu pasowałoby mi jak ulał :)

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: AniaO » 21 kwie 2020, 11:37

U mnie do biura wstawiłam krzesło przezroczyste, początkowo tylko na ozdobę lecz ktokolwiek widzi je pierwszy raz jest zaskoczony i pyta czy można na nim normalnie siedzieć. :D
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: davvid91 » 21 kwie 2020, 17:09

szlelek77 pisze:Obecnie chciałbym zmienić swoje stare krzesło obrotowe, na coś naprawdę dobrego, powiedzmy że mogę wydać 1000zł nawet. Zależy mi wygodzie i trwałości gdyż spędzam na nim przynajmniej 8h dziennie. Patrzyłem po marketach budowlanych, ale wieje chińskim badziewiem, kupował może ktoś z Was krzesło, lub zna się na tym ? Może jakiś link czy sklep Internetowy sprawdzony ?



krzesło najlepiej jak będzie lekko twarde plus ma wyprofilowanie na kręgosłup przy tak dużej ilości siedzenia przy biurku fotel nie może być mega wygodny a przede wszystkim zdrowy

Tadzik23
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:01
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: Tadzik23 » 22 kwie 2020, 8:35

Jeżeli spędzasz 8h dziennie przy biurku, to warto pomyśleć o fotelu ergonomicznym.
Kręgosłup to inwestycja warta każdego grosza :D

olesek33
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:31
Re: Krzesło biurowe - pomoc w wyborze

autor: olesek33 » 29 kwie 2020, 19:10

Super prezentuje się ten model Obrazek, w ogóle w tym sklepie mają bardzo duży wybór krzeseł do biura czy gabinetu.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów