mam mieszkac z teściami !!

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adam69d
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:53
mam mieszkac z teściami !!

autor: adam69d » 07 maja 2008, 23:16

Witam !!! mam poważny problem ponieważ muszę wyremontować mieszkanie piwniczne w 15 letnim domu tak zwanym "KWADRACIAKU" u moich przyszłych teściów ponieważ mam sie do nich wprowadzić a co za tym idzie przygotować sobie swój oddzielny kąt.... wysokość dolnego poziomu to 2m30cm ja mam wzrostu 195cm a wiec czyje sie jak w katakumbach :-( wylewka i tak jest zrobiona ŻLE ponieważ kończy sie 10 cm od fundamentu a wiec musiałbym zejść poziomem poniżej fundamentu... poziom terenu zewnętrznego jest 20cm nad fundamentem.... teren jest suchy!!!!!! jakie są szanse??? i jakie przedsięwzięcia mnie czekają?? proszę o zrozumienie i jakiekolwiek porady z góry dzieki :( :( :(

Awatar użytkownika
kasia111
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2008, 9:56
Lokalizacja: Kielce

autor: kasia111 » 09 maja 2008, 10:14

Wspólczuję! Jeżeli masz możliwość wybudowania choćby malutkiego, ale własnego domku, to polecam! Niszczenie wylewki i remont piwnicy jest bardzo kosztowny. trzeba porządnie wyizolować od wilgoci fundamenty, ale przy normalnym użytkowaniu, podejrzewam, że i tak z czasem wystąpi wilgoć, no i grzyb. I znowu remont. Zanim wybuduje się dom należy przygotować solidne fundamenty. Pewnie jest to starszy dom, wtedy tak się nie budowało.
Sprawdza się przysłowie: CIASNY ALE WŁASNY!!!!!
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
gambit65
rekomendowany doradca
Posty: 371
Rejestracja: 24 gru 2007, 12:56
Lokalizacja: mława
Kontaktowanie:

autor: gambit65 » 23 maja 2008, 20:55

lepiej coś wynajmij , zięcia trzymać w piwnicy?
gambt- REMONT Z FACHOWCEM


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości

Gotowe projekty domów