Wyrzynarka do styropianu??

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

donkikut
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2008, 16:10
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Wyrzynarka do styropianu??

autor: donkikut » 28 lut 2008, 16:30

Witam, potrzebuje znaleźć coś w rodzaju wyrzynarki do styropianu z tym, że nie wiem gdzie i pod jaką nazwą tego szukać. Wiem tylko tyle, że jest to urządzenie elektryczne do wycinania ozdobnych lini w styropianie ( podobnie wyglądają odremontowane kamienice ) . Czy ktoś wie może o co chodzi i poda mi jakiś namiar na sklep w którym można to kupić ( również internetowe ) ponieważ urządzenie jest mi niezmiernie potrzebne a zupełnie nie mogę go nigdzie znaleźć ( nie znam nawet nazwy tego urządzenia ).

Chodzi tu nie o przecinanie styropianu tylko o wycinanie w nim takich podłużnych rowków. ( mam nadzieję, że to pomorze w zidentyfikowaniu narzędzia ).

bardzo dziękuję za pomoc

komarr

autor: komarr » 29 lut 2008, 11:46

sprawdź wyrzynarkę to produktów pianowych firmy Bosch.

franz123
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2008, 6:58
boniarka wycinarka

autor: franz123 » 18 cze 2008, 11:45

boniarki - bo chyba o to chodzi są dostępne na stronie e-millennium.pl/index.php?cPath=51
ja kupiłem u nich model za 830zł, uzywam od 4 miesięcy, dla mnie rewelacja - trzeba sobie tylko zorganizować poziomice.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów