Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

doberoszm
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2012, 21:57
Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: doberoszm » 15 maja 2012, 22:17

Witam!
co sądzicie o dekorowaniu wnętrza naklejkami? mi osobiście podobają się inicjały, coś takiego:
[link do oferty na Allegro wygasł]

co o tym myślicie? :)

Lothloria
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2012, 6:50
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: Lothloria » 30 maja 2012, 6:55

Powiem tak, albo mają strasznie dużo foli, albo są bardzo trudne w aplikacji ze względu na skomplikowany wzór. Ciekawe też na jakim są kleju, ponieważ w przypadku naklejek zazwyczaj występuje jeden z dwóch problemów - albo naklejka odpada, albo są trudności w jej zdjęciu bo odchodzi razem z farbą. Osobiście przetestowałam wiele naklejek i mogę szczerze polecić naklejki RoomMates. Można je wielokrotnie przeklejać, nie zostawiają śladów, nie odpadają od ściany, są łatwe w aplikacji. W zestawach jest wiele naklejek, każda jest wycięta osobno, więc można tworzyć własne aranżacje. Stosowanie "kalek" mnie średnio interesuje:)
http://www.roommates.com.pl/

Bellezza_pl1
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 05 lip 2012, 13:42
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: Bellezza_pl1 » 05 lip 2012, 16:27

Ja też lubię naklejki, ale osobiście wolę takie co coś przedstawiają np. przyrodę, czy jakieś wzorki. Wydaję mi się, że są one fajnym dodatkiem do mebli, a także urozmaiceniem, czy ożywieniem danego wnętrza. Aktualnie mamy naklejki tylko w pokoju dziecięcym. Córeczka jest nimi zachwycona.

foldecor
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2012, 9:31
Lokalizacja: Mysłowice
Kontaktowanie:
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: foldecor » 27 sie 2012, 9:40

Witam!
zapraszam na stronę www.foldecor.com.pl gdzie można znaleźć naklejki ścienne wykonane z prawdziwego, mięciutkiego materiału.
Materiał ten nie rozrywa się i posiada mocny klej co uniemożliwia jego odklejanie się od ściany. Dodatkowo dekoracje są łatwe w czyszczeniu i aplikacji na ścianę :)

zapraszam
www.foldecor.com.pl
Obrazek

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 555
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: smichalek » 17 lip 2018, 10:30

Przykłady genialnie wyglądających naklejek na ścianę - http://naklejkomania.eu/10-naklejki-na-sciane Tak więc to wcale nie jest drogie, a pod względem wizualnym można uzyskać naprawdę genialne efekty. Pewnie, że to wszystko musi być robione z głową, odpowiednio dopasowywane, ale dopiero dzięki temu ten efekt powinien być naprawdę w porządku.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 sie 2018, 14:35

Naklejki dają ciekawy efekt niedużym kosztem, ich zaletą jest też to, że kiedy się znudzą, łatwo można je usunąć i nakleić nowe lub zostawić ścianę jednolitą. Jeśli ściana była pomalowana wcześniej dobrą zmywalną farbą, np. ceramiczną, nie powinno być problemu z odklejeniem naklejek. Gorsza farba może źle znieść próby zmycia resztek kleju. Wtedy konieczne będzie pomalowanie ściany na nowo. Jeśli naklejki są zaplanowane jako końcowy etap ozdabiania ścian po remoncie – przygotuj dobrze podłoże wybierając farbę wysokiej jakości, np. farbę MAGNAT Ceramic Care:
[więcej informacji poprzez PW]

IzkaT
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2019, 12:19
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: IzkaT » 04 mar 2019, 12:46

Ja polecam zerknąć za naklejkami na ścianę na naklej-to.pl. Super jakość i cena a na ścianie prezentują się świetnie.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Naklejki ścienne, naklejki na ściane, inicjały

autor: MichalBudowniczy » 05 mar 2019, 9:28

Też mam takie naklejki. Większość gości myśli, że to malunki na ścianie :D


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości

Gotowe projekty domów