Mały hydrofor problem

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Zbyszko125
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 02 paź 2006, 23:26
Mały hydrofor problem

autor: Zbyszko125 » 26 cze 2018, 10:18

Witam szanownych forumowiczów. Mam taki problem z hydroforem. Zbiornik membranowy 80L pompa na nim. Gdy jest używany na bieżąco jest ok, kilka dni przerwy i pompa nie może "nabić"wody. Brak zabezpieczenia przed sucho biegiem, jednak pompa nie chodzi na sucho, mieli wody ale nie może nabić do wymaganego ciśnienia. Instalacja była zaskoczona uzywana, jakiś czas temu było ok, ale od ok 2 lat coś się dzieje. Wszystkie połączenia zostały uszczelnione, oczywiście te do których jest dostęp. Rura wiercona w ziemię nie wiem jak głęboko, na końcu filtr prawdopodobnie siatkowy, dalej zawór zwrotny ręczna pompa, trójnik następny zawór zwrotny i pompa. Nie mogę rozgryżć tego ,co jest przyczyną takiego zachowania.

Zbyszko125
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 02 paź 2006, 23:26
Re: Mały hydrofor problem

autor: Zbyszko125 » 26 cze 2018, 10:20

Pisze z telefonu, nie mogę dodać zdjęcia,


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów