Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

autor: Redakcja » 14 lut 2018, 17:05

Podłoga – materiał jej wykonania, kolor, a także wzór na niej widniejący – to szalenie istotny element aranżacji każdego wnętrza. To właśnie od niej z Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury >>
Redakcja

adadobrarada
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 kwie 2017, 9:34
Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

autor: adadobrarada » 14 lut 2018, 17:05

Uważam, że drewno jest warte swojej ceny. Jak się je odpowiednio pielęgnuje, przetrwa wiele lat. Mam od dłuższego czasu dębowy parkiet z parkietlux i nie zauważyłam, żeby się uszkodził czy odkształcił, a jest dosyć intensywnie użytkowany przez małe dziecko i dużego psa.

haneczkaa28
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2018, 8:17
Re: Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

autor: haneczkaa28 » 26 cze 2018, 8:19

Ja mam również dobre doświadczenie z wyborem podłogi drewnianej. Wybrałam kolekcję Artfloors firmy Łąccy-Kołczygłowy. Z czystym sumieniem polecam każdemu

Rudilot
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:13
Re: Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

autor: Rudilot » 03 lip 2018, 13:20

Ja wszystko praktycznie zamawiałem z Floorexpert - podłogi i akcesoria , w kuchni mam szklane panele co się prezentuje nieziemsko i z błyszczącymi blatami na prawdę robi robotę. Jeśli chodzi o nowczesne wnętrza to bardzo lubię i teraz planuje w salonie zrobić podłogę i ogrzewanie podłogowe. Myślę że za miesiąc rozpocznę remont i spróbuje podołać temu.

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Nowoczesna podłoga – wygoda, elegancja i powrót do natury

autor: polly28 » 09 lip 2018, 14:22

Nowoczesna podłoga o taka, która służy nam porządnym, nowoczesnym ogrzewaniem. Dlatego zdecydowałem się na rozwiązanie tego typu za sprawą TWM-TERMO. Nie tylko zaproponowali ogrzewanie tego typu, ale również zajęli się jego montażem! Postawiliśmy na maty grzejne, rewelacyjnie się spisują.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

Gotowe projekty domów