ubezpieczenie majątku i rodziny

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
ubezpieczenie majątku i rodziny

autor: dariawaria » 14 cze 2018, 13:06

Cześć,

Niedługo minie rok odkąd mieszkam w Niemczech, wiem,że tu są jak i u nas obowiązkowe ubezpieczenia. Interesuje mnie ubezpieczenie zdrowotne w niemczechoraz ubezpieczenie majątku. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

morelowa_ja
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2018, 21:08
Re: ubezpieczenie majątku i rodziny

autor: morelowa_ja » 14 cze 2018, 21:15

Ja już z tego nie korzystam!

jupet
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:12
Re: ubezpieczenie majątku i rodziny

autor: jupet » 18 lip 2018, 13:45

Według mnie ze wszystkich możliwych ubezpieczeń najważniejsze jest ubezpieczenie domu lub mieszkania. Nasze posiadłości są bardzo narażone na wypadki, dlatego nikt chyba nie chce skończyć bez groszy przy duszy oraz bez domu. Na https://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html można znaleźć dobre oferty jeżeli chodzi o firmy ubezpieczeniowe

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: ubezpieczenie majątku i rodziny

autor: jacekmogliwia » 09 sie 2018, 9:22

Mam troszkę podobne pytanie - chodzi mi o polisolokaty - czyli połączenie lokaty z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym słyszeliście o tym? W sieci są różne opinie ale zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się czegoś od was. W sieci znalazłem artykuł w którym jest sporo informacji o polisolokatach https://podpowiadamy.pl/co-to-sa-poliso ... la-opinie/ ale właśnie ciekawy jestem jakie wy macie zdanie? Ktoś z waszych znajomych się zdecydował na ten produkt?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów