Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

autor: Redakcja » 28 maja 2018, 11:29

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na wyeksponowanie roślin w domu, proponujemy zielone ściany z żywych roślin. Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin >>
Redakcja

orrtyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 maja 2018, 9:02
Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

autor: orrtyl » 28 maja 2018, 11:29

żona wymyśliła, że w salonie chciałaby mieć zieloną ścianę, jednak niemożliwym jest, aby ta ściana była żywa, więc zamówiliśmy sobie taką z green-designers i mówiąc szczerze - tak, jak na początku za tym nie byłem, tak teraz jestem zachwycony :)

orrtyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 28 maja 2018, 9:02
Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

autor: orrtyl » 06 cze 2018, 14:08

a i jak mam polecać, to polecam konkretnie tę ścianę https://green-designers.shoplo.com/kategoria/maty/glicynia pięknie się prezentuje w salonie :)

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

autor: AniaO » 07 cze 2018, 7:17

Nadmiar zielonego koloru raczej średnio mi się podoba, ale naprawdę przepadam za wszelkimi dekoracjami, które związane są jakoś tematycznie z Polską i różnymi jej regionami. Mam w domu przeróżne plakaty Bałtyku, czy obrazy prezentujące polskie góry. Stosując takie dekoracje osiągnąć można super efekt.

:wink:
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Pomysł na wnętrze: zielone ściany z żywych roślin

autor: monikabert90 » 21 lut 2020, 18:41

Super, mi takie zielone ściany z mchu niesamowicie się podobają :) Widziałam takie realizacje na stronie Obrazek. A Wy znacie jakieś firmy, które coś takiego oferują?


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów