Włączniki podświetlane - światło w zasięgu oka

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Włączniki podświetlane - światło w zasięgu oka

autor: Redakcja » 06 cze 2018, 8:50

Nieodłącznym elementem sezonu jesienno-zimowego są krótkie dni. To czas, kiedy wychodząc z pracy na ulicach wita nas... Włączniki podświetlane - światło w zasięgu oka >>
Redakcja

Dariusz46
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 30 sie 2017, 7:08
Włączniki podświetlane - światło w zasięgu oka

autor: Dariusz46 » 06 cze 2018, 8:50

Bardzo lubię tego rodzaju oświetlenie, podobnie z resztą jak taśmy ledowe, których mam w domu całe mnóstwo. Najlepsze jest w nich to, że charakteryzują się dużą prostotą i każdy niezależnie od wieku czy stanu wiedzy technicznej jest w stanie je zamontować. Co innego, jeśli mamy do czynienia z całą siecią punktów, wówczas warto wezwać na pomoc ekipę np. http://solidneinstalacje.pl/

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Włączniki podświetlane - światło w zasięgu oka

autor: adiglejak » 08 paź 2018, 14:22

Ja uwielbiam takie rozwiązania, dlatego też uwielbiam markę Schneider - włączniki działają bardzo dobrze i jestem z nich bardzo zadowolony :) www.stip.pl/gniazdka-laczniki-kontakty-schneider


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości

Gotowe projekty domów