Umywalka stojąca

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Umywalka stojąca

autor: Redakcja » 24 kwie 2018, 15:06

Umywalka stojąca do nowoczesnej łazienki może być minimalnie prosta, a jednocześnie bardzo dekoracyjna. Umywalka stojąca >>
Redakcja

Fandesignu
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2018, 14:39
Umywalka stojąca

autor: Fandesignu » 24 kwie 2018, 15:06

Do mnie bardziej przemawiają takie umywalki wolnostojące w formie prostokątnej. Proste linie odważnie wyglądają w łazienkach, bo przeważnie stosuje się niefajne dla oka obłości. Co prawda w swojej łazience takiej nie mam, bo byłaby za mało praktyczna zajmując więcej miejsca. Bo oczywiście od misy w dół ciężko zagospodarować już wypełnioną przestrzeń. Ale takie cuda widziałem w Legnickim salonie, ale to był tylko dystrybutor. Umywalka nosi nazwę Cristalstone z logo w kształcie diamentu i wybór okazał się być najlepszym :)

Romek-elektro
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, 7:05
Re: Umywalka stojąca

autor: Romek-elektro » 06 maja 2018, 15:21

Również u siebie posiadam taką umywalkę, bardzo dobrze się sprawdza. Należy też pamiętać przy montażu takiej o odpowiedniej wysokości, tak aby nie było ani za wysoko ani za nisko.

Malinarchitektura
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2018, 11:38
Re: Umywalka stojąca

autor: Malinarchitektura » 18 maja 2018, 14:45

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczką takiej umywalki. Oczywistym mankamentem jest jednak brak miejsca pod umywalką na kosmetyki, czy inne bibeloty. Zwykła biała, ale w wersji stojącego prostokąta. Kupowana w Max-Flizie od producenta Cristalstone.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Umywalka stojąca

autor: Piotr1955 » 11 gru 2018, 9:45

Bardzo dużo możliwości aranżacyjnch i projektowych daje materiał o nazwie Krion. Polecam go inwestorom którzy zamawiają u mnie projekty i coraz więcej klientów decyduje się na ten kompozyt. Jest lekki ale wytrzymały, przejrzysty elegancki gładki łatwy w konserwacji – lista zalet jest bardzo długa (na stronie dystrybutora można więcej info znaleźć -krionpolska.pl).


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów