Jakie grzejniki do nowego domu

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

t_lesniak
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2018, 22:09
Jakie grzejniki do nowego domu

autor: t_lesniak » 12 maja 2018, 22:16

Witam, szukałem na forum ale nigdzie tego nie znalazłem. A więc do rzeczy:
Mam nowy dom (na razie budowa) i chciałem kupić grzejniki, od samego początku nosiłęm się z zamiarem kupna grzejników aluminiowych np kfa armatura kraków. Ostatnio mój wykonawca jak mu o tym powiedziałem prawie mnie wyśmiał i powiedział że nikt już nie montuje aluminiowych tylko stalowe panelówki. Dodam że ogrzewanie mam mieszane tzn podłogówka + grzejniki a do tego będzie piec gazowy tylko na razie nie wiem jeszcze jakiej firmy. Proszę Was o radę i opinię odnośnie tych grzejników. Dom w miarę dobrze ocieplony tzn. pustak solbet typ 600+15cm styropianu swisspor grafitowy lambda 0,32 na poddaszu wełna roockwool lambda 0,35 miedzy jetki 15cm a pod jetki 5cm. dodatkowo strych ocieplony do samego szczytu wełna 15cm lambda 0,4

Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów