Promocyjne ceny na luksusowe domy w Walendowie

Jak kryzys wpłynął na rozwój budownictwa? Kogo dotknął najbardziej? Czy budowa w kryzysie jest łatwiejsza, czy trudniejsza? Podziel się swoimi uwagami i doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zlotaraczka123
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 sie 2011, 7:42
Promocyjne ceny na luksusowe domy w Walendowie

autor: zlotaraczka123 » 19 sie 2011, 18:49

Znalazłem taką informację na temat ekskluzywnego osiedla luksusowych domów w Walendowie. W sierpniu w dniach 24 ? 28/08/2011 organizujemy dni otwarte dla wszystkich Klientów. Dni otwarte będę wsparte promocją na dwa domy wykończone pod klucz. Dom typ A powierzchnia 160 m2 830 000 PLN (www.ventana.pl) oraz dom typ B 186 m2 940 000 zł. Ceny naprawdę konkurencyjne. I jeszcze bonus do każdego domu dokładamy trawnik ?z rolki? ? ta promocja obowiązuje cały czas, także i na dniach otwartych jak i po dniach otwartych.

Przemek
Re: Promocyjne ceny na luksusowe domy w Walendowie

autor: Przemek » 19 sie 2011, 18:55

i ? co dalej ?

IWB
Re: Promocyjne ceny na luksusowe domy w Walendowie

autor: IWB » 15 cze 2012, 16:48

gratis dają również ekipę szpachlarzo malarzy w połączeniu z zbrojarzem betoniarzem do napraw.
budynek przy odbiorze developerskim 15 czerwca 2012 - same superlatywy zapomnieli dać tylko dylatacji....

Obrazek

boogi
a gdzie ta promocja ?

autor: boogi » 16 cze 2012, 12:52

Gdzie ta "promocja" ???
Gdzie ten "luksus" ???

Czy "luksusem" można nazwać posiadanie domu na wygiwzdowie 40 km od stolicy w szczerych polach "pod lasem" gdzie nie ma ani jednego sklepu, szkoły, poczty etc etc ???
Czy może ten trawnik z rolki jest luksusem ????

A wszystko w klimatach obozu koncentracyjnego - osiedle ogrodzone płotem kolczastym ze strzeżonymi szlabanami... iście "domowy klimat"

A promocja ? prawie milion zł za takie zadupie? Taka kwota to prawie 200 tysięcy funtów, a za taką kwotę można w Anglii czy Niemczech wybierać domy każdym mieście porównywalnym wielkością z Warszawą (podkreślam w MIEŚCIE a nie w szczerych polach gdzie do miasta czy najbliższego sklepu trzeba jechać 2 godziny).

O jakości wypowiedział się ITB... ja nie widziałem to się nie wypowiem (pewnie tak jak wszystkie dełeloperki,... "jak najtaniej")...

ola_design2208
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:34
Re: Promocyjne ceny na luksusowe domy w Walendowie

autor: ola_design2208 » 26 kwie 2018, 16:54

Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/
Bedroom_View03.jpg


Wróć do „Kryzys w budownictwie - spostrzeżenia, uwagi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów