Skandynawski styl w mieszkaniu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: szmeraczka » 12 mar 2018, 16:39

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Poszukuję fajnych dodatków jak i mebli w stylu skandynawskim . Polecicie mi jakieś miejsce gdzie dostanę takie rzeczy? Zależy mi także aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl ponoć mają tam meble i dodatki w różnym stylu . Kupowaliście u nich ?

elektromarketania
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2018, 18:54
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: elektromarketania » 13 mar 2018, 19:05

W naszym sklepie www.elektromarketania.pl można dostać lampy firmy Markslojd zapraszam do obejrzenia :D

budowa07
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2017, 9:30
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: budowa07 » 14 mar 2018, 9:24

Skoro styl skandynawski to koniecznie wykorzystaj w mieszkaniu lampę łączącą biały kolor i elementy drewna! Uwielbiam właśnie takie oświetlenie, stylowe i piękne ->

Obrazek

mario10
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 27 maja 2017, 21:44
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: mario10 » 21 mar 2018, 22:14

Podpatrz sobie tutaj na kilka cennych rad http://inspiracje.dre.pl/czy-styl-skand ... est-modny/ Ja urządzałam z nimi swoją sypialnię w stylu klasycznym. Triki sa rzeczywiście bardzo praktyczne i wciąż on TOP. Z tego co piszą styl skandynawski to jednak minimalizm, więc ważne, żeby nie przesadzać i postawić jednak na prostotę. U nas oryginalnego charakteru sypialni dały drzwi - wzięliśmy Vetro B z przeszkleniami z kobiecym, delikatnym dekorem. Światło pięknie przebija do wnętrza zwłaszcza rano... Można naprawdę odpłynąć ;p

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: Moonchild » 28 mar 2018, 9:09

Ma swój urok, ale ja teraz wieszczę modę na ciemne kolory w domu, na przekór tej bieli. Ciekawe kiedy się zacznie.

gajowy44
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2018, 13:09
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: gajowy44 » 28 mar 2018, 13:13

na allegro jest sporo róznych dodatków do domu, popatrz sobie może coś wpadnie Ci w oko

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 08 kwie 2018, 21:26

Projektowanie lepiej zacząć od projektu, nie od wyboru wyposażenia. Na rynku jest dziś dostępnych bardzo wiele przedmiotów świetnie wpisujących się w styl skandynawski i bez chociażby ogólnego zarysu koncepcji czy chociaż listy potrzebnych przedmiotów, można niestety popaść w obłęd ;)

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: prom » 29 kwie 2018, 22:42

jeśli interesuje cie skandynawski styl to weź sobie zobacz na palete kolorów świata duluxa. tam te farby mają całą serię inspirowane Skandynawią - szarości i tak dalej

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Skandynawski styl w mieszkaniu

autor: walery p » 30 maja 2018, 12:12

Teraz wiele osób decyduje się na wnętrza w stylu loft. Są to bowiem wnętrza o specyficznym klimacie i charakterze.Dominuje tam raczej surowa ale nowoczesna estetyka. Myślę, że to wariant dedykowany każdemu, kto ceni sobie dobrą jakość mebli, ich trwałość i solidność wykonania, oraz niebanalny wygląd. Bardzo ładne projekty znajdziecie w salonie http://www.projektloft.pl/ . Mają np. stoliki i krzesła, regały i komody, dekoracje etc. Warto sprawdzić.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości

Gotowe projekty domów