ODRADZAM Excellent Kraków- wykończnie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

arleta68
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2013, 9:54
ODRADZAM Excellent Kraków- wykończnie

autor: arleta68 » 13 lut 2013, 10:04

na Boga nie bierzcie wykończenia w Excellent
Firma totalna porażka, ceny z kosmosu za badziewne materiały.
Potykają się o własne nogi. 50 m mieszkania robią prawie 3 miesiące głupio się tłumacząc.
Amartorszczyzna pod welkim szyldem.

włodzimierz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2013, 9:53
Lokalizacja: kraków
Re: ODRADZAM Excellent Kraków- wykończnie

autor: włodzimierz » 14 maja 2013, 10:00

też miałem tą przykrość współpracować z excellent w krakowie z ul Zakopiańskiej.
materiały które oferują nie są w stanie przywieźć bo się okazuje że już nie produkują, prace strasznie się przedłużają bo nie mają wszystkiego, głównie chodzi o jakieś drobiazgi bez których nie można zacząć kolejnego etapu wykańczania. Mógłbym pojechać do sklepu i kupić w jedną godzinę wszystko czego im brakuje. ale nie za to płace tyle pieniędzy. Brak nadzoru nad pracami. Pani od wykonczeń nie wie co sie dzieje na budowie. o wszytskim musiałem sam informować. a efekty no cóż.
PROWIZORKA już nie które rzeczy zaczęły się ruszać i odpadać. trzeba będzi ereklamowac już nie chce mi sie z nimi gadać. dobrze że nie wziąłem kuchni w pakiecie bo bym czekał jescze pewnie rok.
włodzimierz

brutal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2018, 9:05
Re: ODRADZAM Excellent Kraków- wykończnie

autor: brutal » 02 kwie 2018, 9:15

Niestety mam podobne doświadczenie z firmą Excellent Kraków jak poprzednicy prace strasznie się przedłużyły. Nikt nie reaguje na żadne zgłoszenia czy uwagi. Najgorsze jest to że wykończona łazienka przez firmę Excellent po kilku tygodniach użytkowania była do remontu. Oczywiście masz 2 lata gwarancji ale po tym jak wygląda ta łazienka nie chce tych ludzie widzieć ponownie


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów