kotły DEFRO co sądzicie

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: aseba » 24 sty 2013, 18:48

Dołączę się do tematu... Co do DEFRO to też bardzo mi się podoba... ich reklama??! Uderzyli na rynek jak letnia burza i myśl sama nasuwa się... Potrzeba stażu firmy aby coś o nich powiedzieć, a wszystko fajne i świeci sie na początku... Co do ich betoniarek to ma mój znajomy budowlaniec i miała być taka zaje.......a,a wygląda jak piece w/w przez forumowiczów. Co do ZĘBCA to jak najbardziej,firma z tradycją (pomijając fakt,że spieprzyła swoją markę pakując do marketów wersje odchudzone). Kiedyś miałem ich dwie ulotki spoglądając na te same piece zauważyłem,że na tej starszej jest gwarancja 10 lata na nowej 5 ?! Tel do firmy i okazało się,że zmienił się dostawca materiału więc po co ryzykować. Podejście z rozwagą... a poza tym jako nieliczni mają piec,który produkowany jest od początku firmy,o tych samych parametrach fizycznych... Dla klientów,ktorzy zaczną wymieniać ich piece po ok 40 latach!!! Ciekaw jestem dlaczego nikt nie pisze o SAS Busko Zdrój??? Wg mnie też są ciekawą marka ze stażem. Porównywałem SASa na pellet z innymi firmami(chodzi o parametry) i stosunek + do - wyszedł najlepszy...

mike74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2013, 23:22
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: mike74 » 29 lis 2013, 23:40

defro to syf nie umieją spawac wysyłają kotły do sklepów nie przetestowane w miaseczku ok.3tyś ja wiem o 2 nowych szt dziurawych ,smiech DEFRO TAKA FIRMA a jak zadzwonisz maja cie w dupie jak wszyscy w tym kraju!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!

mike74
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2013, 23:22
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: mike74 » 29 lis 2013, 23:42

dokładnie syf syf i jeszcze raz syf !!!! tylko dobra REKLAMA !!!!!!!!!!!!!!

Albi16
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:55
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: Albi16 » 10 gru 2014, 10:49

Ja tam sobie chwalę. To że firma młoda, nie znaczy od razu że zła. Fakt, każdemu mogą zdarzyć się wpadki, ale Zębiec nigdy nie wyprodukował bubla? Nie wierzę. Załózmy temat o piecach Żębiec i z pewnoscią pojawią się wpisy jacy są beznadziejni.
Ceny piecy Defro też nie przerażają, możecie zobaczyć sami na http://piece-kotly.eu/piece-defro-cennik/ Więc nie wiem czemu się tu spinać.

SUSPENSER
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:15
Lokalizacja: Miłoszyce, tel. 690 678 778
Kontaktowanie:
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: SUSPENSER » 12 gru 2014, 21:24

Albi16 pisze:Ja tam sobie chwalę. To że firma młoda, nie znaczy od razu że zła. Fakt, każdemu mogą zdarzyć się wpadki, ale Zębiec nigdy nie wyprodukował bubla? Nie wierzę. Załózmy temat o piecach Żębiec i z pewnoscią pojawią się wpisy jacy są beznadziejni.
Ceny piecy Defro też nie przerażają, możecie zobaczyć sami na http://piece-kotly.eu/piece-defro-cennik/ Więc nie wiem czemu się tu spinać.


Dla porównania - tam "Kotły podajnikowe Defro w średniej grupie cenowej" są od 7 000 zł wzwyż, a u mnie kotły tego typu są od 5 800 zł więc różnica jest.

Awatar użytkownika
karoka65
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 701
Rejestracja: 07 gru 2011, 22:13
Lokalizacja: Stary Grodków, tel: 509802200
Kontaktowanie:
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: karoka65 » 13 gru 2014, 23:35

A co Ty Grześ za badziewie sprzedajesz za 5800 ?
bo coś nic się nie chwaliłeś ?

SUSPENSER
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 666
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:15
Lokalizacja: Miłoszyce, tel. 690 678 778
Kontaktowanie:
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: SUSPENSER » 14 gru 2014, 23:34

karoka65 pisze:A co Ty Grześ za badziewie sprzedajesz za 5800 ?
bo coś nic się nie chwaliłeś ?


Żadne badziewie Wieśku, ja tylko te porządne sprzedaję, ale gdy klient blisko to z montażem na 8% VAT :wink:

TomaSZu
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Kontaktowanie:
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: TomaSZu » 19 gru 2014, 13:08

Ja słyszałem różne opinie, dobre i złe, sam nie mam doświadczenia, bo miałem od zawsze kotły z MetalTeres i na nich się nigdy nie zawiodłem. Jakoś w te Defro nie wierze, za bardzo stały się komercyjne i spadła ich jakość. MetalTeres już od kilkunastu lat na rynku podnosi jakość do tego stopnia, że teraz może oferować kotły z wodnym rusztem i regulatorem ciągu

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: Agat83 » 23 mar 2018, 13:30

Kotły kondensacyjne gazowe, olejowe, pelletowe oraz tradycyjne węglowe w dobrych cenach znalazłam w al-term. Jeśli wciąż szukacie ideału warto wiec się zainteresować. Mam u siebie kocioł pellet, sprawdza się rewelacyjnie tak więc zakładam, że reszta z ich oferty jest równie w porządku.

anusiaszymanek
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2021, 19:08
Re: kotły DEFRO co sądzicie

autor: anusiaszymanek » 18 lis 2021, 15:42

Cześć, wprawdzie to stary wątek ale skoro są tu użytkownicy to może ktoś podpowie czy kocioł elektryczny tej firmy ktoś ma? Akurat w tym temacie mało jest info...


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 185 gości

Gotowe projekty domów