projekt

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
zajaczek2006
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2018, 11:18
projekt

autor: zajaczek2006 » 05 mar 2018, 11:55

Witam proszę o ocene projektu i ewentualne sugestie co do zmian .Obrazek

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Re: projekt

autor: menuet » 08 mar 2018, 11:56

Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten jeden konkretny. Chociaż zdecydowanie bardzo podobają mi się projekty MGProjekt [MGProjekt] , dla nas sa idealnie dopasowane, nie wiem tylko na który się zdecydować bo wybór jest za duży.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: projekt

autor: budowa876 » 11 mar 2018, 23:06

Mnie bardzo podoba się ten projekt domu [MGProjekt] Jak myślicie, będzie odpowiedni dla małej rodziny? Buduje się go ciężko? Bardzo proszę o porady, jeśli ktoś miał już z tym projektem doświadczenia. Zależy mi na czasie, ponieważ aktualnie jest on w promocji.

hodra
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:06
Re: projekt

autor: hodra » 16 mar 2018, 18:13

Bardzo fajny projekt. Podoba mi się rozmieszczenie pomieszczeń.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów