co pomiędzy kolejną warste wylwki pod odpływ liniowy w bloku

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

koosmoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 9:12
co pomiędzy kolejną warste wylwki pod odpływ liniowy w bloku

autor: koosmoo » 28 lut 2018, 9:31

Witam Forumowiczów,
Mam pytanie odnośnie wylewki pod odpływ liniowy w bloku. W łazience jest podłoga pływająca, wylana na płytach styropianowych pod którymi jest folia hydroizolacyjna. Z uwagi na układ rur kanalizacyjnych i brak możliwości ułożenia odpływu w istniejącej posadzce, chcę w rogu, w którym będzie prysznic wylać dodatkową warstwę ok 5 cm posadzki tak aby móc uformować spadki do odpływu (posadzka brodzika będzie na delikatnym podwyższeniu). W związku z tym, czy, a jeżeli tak to co dać pomiędzy istniejącą posadzkę, a tą którą będę wylewać dodatkowo. Wydaję się mi się, że na istniejącą posadzkę dobrze by było dać z 2 warstwy foli hydroizolacyjnej i na to dopiero kolejną warstwę posadzki. Czy może lepiej coś w stylu "beton kontakt" lub dwuskładnikową hydroizolację w płynie ?

Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Proximic [Crawler] i 52 gości

Gotowe projekty domów