Oznakowanie placu budowy

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Oznakowanie placu budowy

autor: KarolKaczmarczyk » 01 lut 2018, 9:04

Czy oznakowanie placu budowy/remontu jest obowiązkowe czy dobrowolne? Chodzi mi tabliczki "uwaga roboty ..." czy jakieś instrukcje BHP jak tutaj - znaki-tdc.com/tablice-budowlane-oa-.html Teraz u mnie w mieście jest remont drogi i kilka budynków jest w przebudowie i w jednych miejsach sa take znaki w innych nie - od czego to zalezy? Czy jak coś spadnie na mnie lub wejdę na taki nieoznaczony niczym teren i coś mi się stanie to czyja to będzie wina?

verkaxx
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 03 sty 2018, 13:09
Re: Oznakowanie placu budowy

autor: verkaxx » 18 wrz 2018, 12:31

Na pewno przyda się oświetlenie placów budowy, takie jak https://renovis.pl/oferta/oswietlenie-z ... ce-budowy/. Moim zdaniem to oferta z którą warto się zapoznać.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów