Wewnetrzna instalacja gazowa (propan butan)

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

a.ken
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2016, 18:38
Wewnetrzna instalacja gazowa (propan butan)

autor: a.ken » 04 sty 2018, 18:01

Witam, proszę o pomoc w kwesti gazowej instalacji wewnetrznej w domu jednorodzinnym. Jestem na etapie budowy całej instalacji gazowej ze zbiornikiem gazowym 2700. Firma wykonała całą instalacje zewnętrzna teraz nadeszła moja kolej czyli instalacja w domu. Dokonałem zgłoszenia do starostwa dotyczącego budowy instalacji zewnątrz ej i wewnętrznej, odoczekałem, odebrałem dokumenty wraz z wydanym dziennikiem budowy. I teraz moje pytanie jakie kroki po kolei musze wykonac i z jakimi kosztami się to wiąże :)

wika1
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 sie 2019, 9:28
Re: Wewnetrzna instalacja gazowa (propan butan)

autor: wika1 » 13 sie 2019, 10:20

witajcie. czy ktoś z was korzystał z usług firmy Itgas?

ekpola
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 cze 2015, 8:29
Re: Wewnetrzna instalacja gazowa (propan butan)

autor: ekpola » 27 sie 2019, 8:41

Teraz z tego, co wiem wpada Twoja ekipa budowlana i przeprowadza wykonanie Twojej części instalacji zgodnie z projektem domu, ale mogę się mylić.

Z tego, co napisałeś, to masz całą dokumentację, także robota i jeszcze raz robota.


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów