Dom inteligentny

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Dom inteligentny

autor: Redakcja » 03 gru 2017, 9:47

Każdy z nas chciałaby, aby jej dom był idealny. Marzymy o domu przytulnym, bezpiecznym, komfortowym i eleganckim. Dom inteligentny >>
Redakcja

ekspert.adam
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 07 lis 2017, 19:59
Dom inteligentny

autor: ekspert.adam » 03 gru 2017, 9:47

Jak dla mnie inteligentny dom to bezpieczny dom. Warto inwestować w rozwiązania typu "smart home" w swoim mieszkaniu. Osobiście korzystam z urządzeń Fergusona - http://ferguson-digital.eu/inteligentny-dom-ferguson/. Polecam o nich poczytać. Funkcjonalne, proste w montażu i obsłudze oraz dobre jakościowo urządzenia.

Piotr Nowik
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1286
Rejestracja: 20 sie 2014, 13:21
Kontaktowanie:
Re: Dom inteligentny

autor: Piotr Nowik » 03 gru 2017, 11:44

A co, gdy dom stanie się bardziej inteligentny od człowieka? :lol: :P :roll:
Jestem światowej sławy specjalistą od mniemanologii stosowanej, a praw fizyki uczę się od pana Tomasza Brzęczkowskiego

Tadeo210570
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2017, 9:51
Re: Dom inteligentny

autor: Tadeo210570 » 28 gru 2017, 10:25

Piotrze, dla niektórych może to wyjść na korzyść ;) fakt, że te inteligentne bajery fajnie wspomagają użyteczność. Bardziej jednak pasowała by im nazwa interaktywne niż inteligentne :P

jacek956
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 lis 2017, 9:48
Re: Dom inteligentny

autor: jacek956 » 30 sty 2018, 10:34

U mnie sprzęt bazuje na bezprzewodowej technologii, wiec nie ma żadnego kłucia czy remontu.
Wybraliśmy firmę http://smartlux.com.pl/ , która założyła nam świetny system inteligentnego zarządzania domem. Komfort dzięki temu znacznie wzrósł :)

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Dom inteligentny

autor: Bartłomiej26 » 23 lut 2018, 14:29

Domy inteligentne to bardzo fajne rozwiązania, ale nie trzeba martwić sie o kłucie ścian czy dodatkowe przewody. Są takie rozwiązania, które tego unikają. Przykładowo [więcej informacji na stronie firmy Fibaro] ma takie rozwiązania, kóre można bezprzewodowo zamieścić w wybranym miejscu.
Czas na zmiany!

Paliters
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018, 8:23
Re: Dom inteligentny

autor: Paliters » 06 mar 2018, 8:27

Dobry jest taki system inteligentny dom to moje marzenie, chciałbym mieć taki w przyszłości i sobie go zbudować od podstaw zobaczymy czy mi się to uda, ale będzie full inteligentny wszystko co tylko idzie dlatego potrzebuje spory budżet.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości

Gotowe projekty domów