Przepływowy podgrzewacz wody gazowy i elektryczny zamiennie

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

polvader
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:00
Przepływowy podgrzewacz wody gazowy i elektryczny zamiennie

autor: polvader » 12 lis 2017, 11:57

Witam szanownych forumowiczów Założyłem nowy temat bo nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania. Mam zamiar w nowej łazience zamontować kabinę prysznicową i jako źródło ciepłej wody zainstalować przepływowy podgrzewacz gazowy JUNKERS CELSIUS na gaz z butli. Jako awaryjne źródło na wypadek braku gazu w butli chciałbym zamontować elektryczny przepływowy podgrzewacz 9 kW tylko że nie wiem jak rozwiązać możliwość przełączania dopływu ciepłej wody - tak aby można było korzystać zamiennie raz z jednego, raz z drugiego urządzenia. Zamieszczam zdjęcie poglądowe. Najlepiej byłoby zamontować w kabinie dwie słuchawki prysznicowe i dwa zawory ale w tej kabinie - ciężka sprawa Czy ma ktoś jakieś pomysły? Pozdrawiam/Paweł
Załączniki
junkers.jpg

Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów