Projekt z301 - jakie widzicie wady/błędy/niewygody

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
MateuszMateusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2017, 11:56
Projekt z301 - jakie widzicie wady/błędy/niewygody

autor: MateuszMateusz » 08 sie 2017, 12:41

Dzień dobry, prawie zdecydowałem się na z301, ale chciałbym z Wami skonsultować i poznawać Wasze zdanie. Gdzie widzicie błędy/wady/niewygody w projekcie. Zależy mi na 4 pokojach + salon i myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Wcześniej rozmyślałem, coś z poddaszem użytkowym, ale nie chce dzielić domowników na góra dól - niech rodzina się integruje ;) W projekcie nie myślę robić żadnych zmian, ale czekam na Wasze propozycje i może mnie oświecicie. Bardzo dziękuję.

https://z500.pl/projekt/785/Z301,parterowy-dom-z-garazem-na-2-auta-wygodnymi-sypialniami-i-duzym-tarasem/dane-ogolne.html

agnefis
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:37
Re: Projekt z301 - jakie widzicie wady/błędy/niewygody

autor: agnefis » 02 lis 2017, 15:08

Zapytaj tych co już budowali ten projekt. Na stronie masz informacje. Też do mojego konsultowałam z innymi użytkowanikami. Ucz się na błędach innych, nie będziesz popełniał swoich.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów