ZIELEŃ MIEJSKA

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
ZIELEŃ MIEJSKA

autor: Redakcja » 05 lis 2012, 23:40

Zagospodarowanie terenu zieleni przy hali sportowej w Wiśle. ZIELEŃ MIEJSKA
Redakcja

Awatar użytkownika
karolinas
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 paź 2012, 13:16

autor: karolinas » 05 lis 2012, 23:40

Ile by takich obiektów zieleni się nie pojawiło- wciąż będzie mi mało!! Są świetne, bo co tak poprawia nasz ekosystem jak nie takie ekozakątki? Tutaj akurat Wisła, więc na braki natury tu i tam narzekać Wiślanie nie powinni ale ten projekt może zainspirować inne regiony Polski. Takie aranżacje powinny pojawiać się głównie w większych miastach, gdzie roślinność wyniszczona została przez betonową dżunglę. Pięknie to wszystko będzie wyglądać, kiedy zakwitnie, bo tutaj na zdjęciach chyba jakaś pora ?przejściowa? ale i tak jest bajecznie.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: ZIELEŃ MIEJSKA

autor: kosmo3 » 23 cze 2017, 22:00

Utrzymanie terenów miejskich warto powierzyć profesjonalistom. Tutaj http://www.hako-outdoor.pl/dlaczego-citymaster/utrzymanie-terenow-miejskich/ z tego co widzę, to jest ciekawa oferta w tym zakresie. Własnymi siłami nie podołamy ogarnąć tematu.

DanielLebioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:46
Re: ZIELEŃ MIEJSKA

autor: DanielLebioda » 12 paź 2017, 10:46

Myślę, że ważne jest to, żeby ta zieleń miejska, mała architektura miejska wpasowała się w tą większą. Myślę, ze takie drewniane przedmioty w każdą przestrzeń dobrze się wkomponują.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: ZIELEŃ MIEJSKA

autor: tomi12 » 20 kwie 2018, 7:07

Takie elementy małej archotektury miejskiej jak wspomniane już wyżej meble potrafią bardzo uatrakcyjnić daną okolicę. Myślę, że dobrze by było gdyby w naszych miastach pojawiło się więcej koszy na śmieci, które mogą także stanowić element dekoracyjny. Firma Konarch ma spory wybór tego typu produktów.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości

Gotowe projekty domów