Cos jak flamaster do fug?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malgorzata2334
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 06 mar 2008, 1:31
Cos jak flamaster do fug?

autor: malgorzata2334 » 12 kwie 2008, 21:31

Witam,szukam czegos czym zmienie kolor fug na scianie w lazience.Fugi sa za niebieskie i mnie denerwuja!Czy musze je wydlubywac czy moze istnieje cos czym moge zmienic ich kolor?Cos gdzies slyszalam o FUGARMIXsie czy cos takiego...?
pozdrawiam

Picadoor

autor: Picadoor » 15 kwie 2008, 15:28

Nie jestem pewny - bo nie jestem dość długo w branży. Było coś takiego (zestaw) do zmiany barwy fug. W zestawie był pędzelek, gąbka i pigment. Pędzelkiem się przebarwiało stosując ten pigment, a gąbka służyła do przecierania nadmiaru pigmentu z płytek. Nie jestem pewny czyim produktem to było. Wydaje mi się, że austriackiego Murexin-Benol-u.
Dlatego też przepytaj przedstawiciela, bo wiem, że jest. Murexin-Betonol

pozdro

biter
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2008, 22:34

autor: biter » 15 kwie 2008, 20:43

witam
moze cos takiego, przyznam ze nie uzywalem i nie wiem jak to dziala
renowator do fug
[link do oferty na Allegro wygasł]
lub marker
[link do oferty na Allegro wygasł]

malgorzata2334
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 06 mar 2008, 1:31

autor: malgorzata2334 » 16 kwie 2008, 22:44

dziekuje bardzo bede walczyc z tym blekitem fug a juz myslalm,ze musze to wydrapac!!

DRAKENS
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 20 lut 2008, 21:33

autor: DRAKENS » 20 kwie 2008, 10:32

Renowator do fug jest bardzo dobry. Oryginalnie jest on biały ale można go barwić wszyskimi dostępnymi pigmentami.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 114 gości

Gotowe projekty domów