Łóżka Ikea

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Paweł Kordas
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017, 9:16
Łóżka Ikea

autor: Paweł Kordas » 24 kwie 2017, 9:28

Witam

Czy ktoś mógłby polecić jakieś dobre wygodne łóżko z ikei ? Zależy mi na miękkim materacu ale nie składanej wersalce - typowe sprawdzone łóżko. Proszę o opinie

bronco
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2017, 9:37
Re: Łóżka Ikea

autor: bronco » 26 kwie 2017, 9:54

W ikei raczej jest tak, że do wszystkich łożek, a także niektórych kanap można dobrać materac samemu.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Łóżka Ikea

autor: aga01 » 26 kwie 2017, 11:31

A nie lepiej jest kupiś w sieci. Też myśleliśmy, że kupimy tam nasze łóżko, ale jak zobaczyliśmy jak to wszystko wygląda, to wybaczcie, stwierdziliśmy, że jednak lepiej będzie jak kupimy tradycyjnie w sieci. Wczoraj sobie zamówiliśmy w Mebluj Dom piękne, tapicerowane Aspen, no cóż na narty do prawdziwego Aspen to nas nie stać, ale spać możemy.
agadys

Miron3
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2017, 11:26
Re: Łóżka Ikea

autor: Miron3 » 26 kwie 2017, 14:18

Ja mam rozkładane, ale nie z materacem, od lat się sprawdza, musisz pójśc i poleżeć na wystawie :-) w Ikei

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Łóżka Ikea

autor: tomi12 » 05 maja 2017, 7:18

My mamy łóżko z serii Malm i jesteśmy bardzo zadowoleni, do tego można dobrać naprawdę dobrej jakości materac. Dodatkowo jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic to możesz skorzystać z opcji zakupów online z transportem http://www.transport-ikea-wroclaw.pl/. Wtedy po wycenie możesz otrzymać zamówienie pod wskazany adres. Bardzo fajna opcja szczególnie przy zakupach dużych gabarytowo przedmiotów.

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Łóżka Ikea

autor: AdidarMeble » 08 maja 2017, 9:55

A musi być to koniecznie łóżko z dużego marketu? Bo moim zdaniem warto zwrócić uwagę na dobre i sprawdzone sklepy internetowe z meblami, gdzie spokojnie znajdziesz całe wyposażenie sypialni, łącznie z łóżkiem i wygodnym materacem, chętnie pomożemy w tej kwestii :)

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Łóżka Ikea

autor: rannata » 08 maja 2017, 10:36

Moim zdaniem w Ikea są dobre łóżka. Wielu moich znajomych je ma.

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Łóżka Ikea

autor: PlantPur » 10 sie 2017, 14:09

Każde łóżko trzeba wyposażyć w dobrej jakości materac, na którym będzie można się wyspać i zrelaksować. Materac jest bardzo ważny, chociaż czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy, to on odpowiada za jakość i komfort naszego snu. Zainteresowanych zakupem materaca do łóżka, zapraszamy na: www.planpur.pl gdzie chętnie pomożemy w wyborze materaca i odpowiemy na wszystkie pytania:)

goral2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2017, 15:28
Re: Łóżka Ikea

autor: goral2020 » 11 sie 2017, 15:35

miałem przyjemność przez kilka lat korzystać z łożka o nie znanej mi nazwie i było calkiem spoko (mam na myśli jakość materaca)- wiem bo poźniej musiałem spać przez 2 lata na sofie z brw ! masakra. Obecnie korzystać z materaca z Koła i jest naprawdę mega ! więc mogę polecić tą markę:)

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Łóżka Ikea

autor: PlantPur » 24 wrz 2017, 13:05

Spanie na rozkładanych kanapach i sofach jest bardzo niewygodne, sam się Pan o tym przekonał na własnej skórze. Jako producent materacy jesteśmy zdania, że jak spać to tylko na materacu i bardzo się cieszymy, gdy inni podzielają nasze zdanie :)

rajoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2017, 7:58
Re: Łóżka Ikea

autor: rajoo » 01 paź 2017, 8:02

A co sądzicie o łóżkach z białego drewna coś w stylu http://www.makrodom.pl/lozko-sypialniane-lizbona-biale-drewnomdf-90x200-signal? Podobają się Wam czy jednak na tradycyjne łóżka? Żonie się podoba takie jak wyslalem mi nie koniecznie i trzeba pojsc na jakis kompromis co doradzacie? :D

Kryst78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2016, 17:02
Re: Łóżka Ikea

autor: Kryst78 » 02 paź 2017, 6:50

Nie jestem przekonany do ich produktów, są rózne opinie, ale mozesz spróbować, przetestować, może to mają dobre.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Łóżka Ikea

autor: fiftusiek » 02 paź 2017, 16:44

rajoo pisze:A co sądzicie o łóżkach z białego drewna coś w stylu http://www.makrodom.pl/lozko-sypialniane-lizbona-biale-drewnomdf-90x200-signal? Podobają się Wam czy jednak na tradycyjne łóżka? Żonie się podoba takie jak wyslalem mi nie koniecznie i trzeba pojsc na jakis kompromis co doradzacie? :D


Mam meble kuchenne z tego sklepu makrodom.pl także nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o jakość, wręcz przeciwnie planuję jeszcze urządzić salon z tymi meblami mają fajne inspiracje pod zdjęciami konkretnego mebla

muniek_90
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2017, 18:38
Re: Łóżka Ikea

autor: muniek_90 » 02 paź 2017, 19:06

Ja kupiłem łóżko w Ikei - nie narzekam zupełnie. Jest bardzo ok. Moim zdaniem głównie trzeba zwrócićuwagę na materac, to jest najważniejsze.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Łóżka Ikea

autor: robertrys » 03 paź 2017, 17:20

A jak jest z transportem jeśli chodzi o ten sklep makrodom.pl?? Dowożą w dowolne miejsce w Polsce i jak z czasem. Znalazłem tam idealny narożnik ale zależy mi właśnie żeby doszedł jak najszybciej bo za kilka dni wyjeżdżam


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów