Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna cena

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ulaes
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:27
Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna cena

autor: ulaes » 15 maja 2014, 12:45

Dzień Dobry Wszystkim! ;-)

Jestem w trakcie wykańczania domu i szukam do wszystkich pomieszczeń opraw oświetleniowych wpuszczanych w sufit. Bardzo podobają mi się lampy z polskiej firmy Aquaform, ale są drogie
i dlatego szukam czegoś w podobnym stylu oraz jakości. Dom urządzamy z mężem w stylu minimalistycznym, jasnym, gdzie dominują kształty prostokątne.
Jeśli ktoś ma doświadczenie i wie gdzie można nabyć fajne oświetlenie w dobrej cenie, to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :)

Tutaj link do lamp Aquaform Squares :)

https://www.google.pl/search?client=fir ... B278%3B278

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

Ula

KTH
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna c

autor: KTH » 15 maja 2014, 12:58

a ja ufam polskiemu wykonawstwu a nie chińskiemu badziewiu za pięć groszy i wspieram Polskich rzemieślników i Polskie firmy a nie firmy z chińskim ryżowym kapitałem ...

Ty pracujesz i chcesz zarabiać jak najwięcej więc i daj naszym zarobić a nie szukasz oszczędności w badziewiu z Chin czy Tajlandii gdzie pracują przy produkcji dzieci w wieku do 13 lat bo jest tanio i jakoś się tym nie martwisz że nie mają ani warunków ani zaplecza socjalnego

Jestem rasistą i nim będę - za wiele widziałem tam aby o tym nie pisać

gdyby Twoje dziecko zapitalało za miskę ryżu dziennie na pewno byś była usatysfakcjonowana i dumna z tego jako Matka Polka Europejka

ulaes
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2014, 19:27
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna c

autor: ulaes » 15 maja 2014, 13:06

Szanowny Panie,

ja też ufam polskim wykonawcom i większość rzeczy w domu jest właśnie polskiej produkcji,
polskich firm.
Szukam również oświetlenia, które byłoby polskiej produkcji, ale firma Aquaform jest bardzo droga.
Mam jednak nadzieję, że ktoś zna inne firmy, które specjalizują się w podobnej stylistyce, a są trochę tańsze. Może zapomniałam tego dodać, ale szukam alternatywy dla Aquaform z Polski.

Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej życzliwości :)

KTH
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna c

autor: KTH » 15 maja 2014, 14:48


Mezoko_com
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 05 cze 2012, 13:43
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna c

autor: Mezoko_com » 04 cze 2014, 16:24

Zgadzam się,to wszystko ko musi być dobrze,sensownie dobrane i współgrać ze sobą. Żyrandol tym bardziej mosiężny nie zawsze jest dobrym i praktycznym rozwiązaniem.

gosc123456
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2017, 8:45
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna cena

autor: gosc123456 » 04 sie 2017, 13:18

Ja takie oświetlenie kupiłam na mlamp.pl mają tańsze wersje, a sprawdzają się równie dobrze : [więcej na mlamp.pl]

[więcej na mlamp.pl]
Załączniki
mlamp-pl-wpust-lampa-sufitowa-paco-2-gm2201-wh-azzardo-podtynkowa-oprawa-prostokatna-oczka-regulowane-biale.jpg

AsikAsik
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2017, 9:49
Re: Oświetlenie wpuszczane w sufit-dobra jakość i rozsądna cena

autor: AsikAsik » 04 sie 2017, 14:42

Znalazłam oczka w Lumenpro.pl. wzornictwo bardzo ładne. Kupiłam białe oczka ruchome na wszystkie strony i naprawdę nie ma czego sie czepić.
https://www.lumenpro.pl/oczka-sufitowe/ ... results=60
Cena dobra. Pani w sklepie internetowym dobrała mi żarówki.
Zamówiłam jeszcze takie lampki jak tubki. Teraz wszyscy projektanci taki polecają, bo podobno modne :)
https://www.lumenpro.pl/okragle/96078-o ... 00626.html


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów