Rolan. Bramy, rolety, markizy

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

elzuczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2017, 11:01
Rolan. Bramy, rolety, markizy

autor: elzuczek » 19 cze 2017, 11:07

Bramy, Ogrodzenia, Kraty Rolan. Bramy, rolety, markizy >>

elzuczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2017, 11:01
Rolan. Bramy, rolety, markizy

autor: elzuczek » 19 cze 2017, 11:07

co za firma, zamowilismy brame garazowa, nie bylo mowy wogole ze brama bedzie urzywana po demontarzu i reklamacji. przyjacli na montaz bramy z ta brama urzywana, probowali ja wcisnac nam a jak zadzwonilismy do calego przedstawiciela czy szefa, to zaczal sie pytac to za ile mozemy wziac ta brame....za 150zl czy za ile? zapytal chore!!!!!! gdybysmy chcieli zamowic brame urzywana to bysmy na olx poszukalia nie od firmy!!!!! pozatym ammy brame w garazu i wymieniamy ja bo jest porysowana. i mamy niby placic ponad 2000zl za druga porysowana brame. co za firma. n ie polecam nikomu. ludxzie uwazajcie na ta firme bo wam tez beda wciskac urzywane rzeczy w cenie nowych!!!!!!!

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Rolan. Bramy, rolety, markizy

autor: Piotr1955 » 19 wrz 2018, 13:02

Duży wybór rolet i żaluzji zewnętrznych miał swego czasu Masters. Ja u nich zamawiałem rolety zewnętrzne i cały czas mechanizm działa tak samo dobrze, nie ma problemów – podnoszeniem opuszczaniem itd. Przyjechali zmierzyli potem zamontowali, dobra całościowa obsługa. Mają swoją stronkę na https://www.masters-rolety.pl/


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], Yandex [Bot] i 189 gości

Gotowe projekty domów