programy

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

radzir.kas
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2017, 13:33
programy

autor: radzir.kas » 30 maja 2017, 13:39

Warto angazowac się w programy lojalnościowe w sklepach internetowych z materialami wykonczeniowymi albo inne? Sa z tego jakies realne pieniądze? Kto już na tym trochę dorabia – mam sporo czasu po etacie i dorobiłbym na ekstra wydatki

edlard
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 15 lip 2013, 10:18
Re: programy

autor: edlard » 06 cze 2017, 15:13

radzir.kas pisze:Warto angazowac się w programy lojalnościowe w sklepach internetowych z materialami wykonczeniowymi albo inne? Sa z tego jakies realne pieniądze? Kto już na tym trochę dorabia – mam sporo czasu po etacie i dorobiłbym na ekstra wydatki



Warto. :D Polecam dobry wegiel sztygar i zarabiam na każdym poecaneiu 180 zł. wSzystko opisane jest tutaj http://wegielsztygar.pl/pol_m_POLECAJ-ZARABIAJ-166.html.
W pelni autoamtyczny program nie ma sciemy.

kociolekmarian52
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2013, 15:04
Re: programy

autor: kociolekmarian52 » 08 cze 2017, 13:11

ja już mam z tytułu takiej wspolracy prawie 400 stowki na koncie 8) Fajnie z nimi robic interesy. To nie trude bo sąsiedzi szukają dobrego – kalorycznego i w pelni czystego wegla bez smieci i kamieni a bez dwuch zdan sztygar to dobry ekogroch
To żaden wysiłek a kaska plynie…. :lol:


Wróć do „Materiały wykończeniowe - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów