Pytanie do Asów Hdroizolacyjnych

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Kamil Rząsa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2017, 22:33
Pytanie do Asów Hdroizolacyjnych

autor: Kamil Rząsa » 26 maja 2017, 22:52

Czołem
Jestem osobą z długoletnim stażem jeżeli chodzi o opracowywanie produktów hydroizolacyjnych. Obecnie pracuję sam dla siebie i opracowałem produkt, który chciałbym przetestować i później sprzedawać w dość jak na razie ograniczonym zakresie.
To co stworzyłem (nazwijmy roboczo Serwiplast) to plastyczna i kleista masa asfaltowa do powierzchni betonowych np tarasów. Może też słuzyć do uszczelnienia dylatacji. Można to nakładac na umiarkowanie wilgotny beton a następnie należy przykryć np foilią budowlaną z która produkt sie łaczy. Generalnie jest to technologia raczej mało znana w Polsce, chociaz na podobnym produkcie zrobiono parę mostów.
Czy ktoś z Was jest zainteresowany przetestowaniem mojego produktu?
Zapraszam do dyskusji i kontaktu.
Kamil Rząsa kleisiebezlaski@gmail.com

Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów