Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: Arowana14 » 20 lis 2012, 23:36

Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń?
BOB-BUDOWNICZY

KryspinMalec
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2012, 15:28
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomiesz

autor: KryspinMalec » 20 lis 2012, 23:44

A ja uważam że sztuczne kwiaty w domu to nie jest żaden obciach. To wygodne rozwiązanie dla ludzi, którzy mają za mało czasu na właściwą opiekę nad roślinami. Strasznie to może wyglądają bazarowe bukiety za 2-3 zł ale jeżeli zainwestujesz w dobry jakościowo produkt to na pewno przyciągnie on wzrok sąsiadów i znajomych. Ja sztuczne kwiaty kupuje na stronie http://www.sklep.hydroponika.pl/Rosliny ... _sztuczne/ wiem, że ta firma gwarantuje trwałość i jakość oferowanych przez siebie produktów.

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomiesz

autor: adam_krakow » 06 sie 2014, 10:53

mi się nie podobają. Żona kiedyś wymyśliła, żeby sztuczne kupić bo nie wymagają uwagi i pielęgnacji. Ale na szczęście zdecydowaliśmy się na kwiaty stabilizowane od rosebelle. Takie kwiaty są nawet 2 lata piękne a są poprzez proces stabilizacji przekształcone z żywych więc wyglądają bardzo naturalnie

ewka_so
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 04 sie 2014, 9:43
Lokalizacja: Częstochowa
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomiesz

autor: ewka_so » 07 sie 2014, 11:22

Nie jestem zwolennikiem, aczkolwiek popularne storczyki mają czasem krótką swą żywotność. Więc posiadam na stanie sztuczne kwiaty storczyka, które wyglądają jak żywe, a służą mi do momentu ponownego zakwitnięcia. Jednak wszelkim innym sztucznościom mówimy NIE!
Wykończenia wnętrz to nie tylko pasja, ale też zawód... :)

HanKa_2
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2016, 16:11
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomiesz

autor: HanKa_2 » 05 lut 2016, 16:24

Ja tam uważam, że kwiaty sztuczne to coś pięknego. Mój mąż z początku też był sceptyczny co do tego pomysłu ale dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy i czasu. W dodatku można z nich robić różne kompozycje. Nie trzeba ich wyrzucać po tym jak sobie postoją kilka, kilkanaście dni :)
Kwiaty zaczęliśmy nabywać na Villaflora. Mają spory wybór, a co najlepsze można kupować pojedyncze kwiaty nie trzeba zamawiać całego kompletu.
Pozdrawiam :)

elgatoss
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:51
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: elgatoss » 28 gru 2016, 9:57

Sądzę, że sztuczne kwiaty nie są złe. Jeśli ktoś nie ma np. czasu aby się zajmować żywymi. Ja jednak wolę żywe. Atrakcyjne kompozycje kwiatowe można kupić w sieci Kwiaciarń Agnes w Szczecinie, którą polecam. kwiaty Szczecin Warto się zainteresować i ozdobić swój dom.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: rannata » 30 gru 2016, 16:09

Moim zdaniem są złe. Nawet na cmentarzu mi się nie podobają.

eugelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 13:51
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: eugelia » 30 mar 2017, 14:06

bardzo ciekawy temat, sama jestem na etapie urządzania mieszkania i zastanawiam się, czy nie przerzucić się z kwiatów naturalnych właśnie na sztuczne, przez alta korzystałam z fachowej florystycznej pomocy pań z kwiaciarni Ismena http://kwiaciarniaismena.pl w ogóle nie mam ręki do kwiatów, ale fachowe wskazówki przy wyborze odpowiednich roślin pomogły mi mniej więcej ogarnąć zielony parapet :) Sztuczne kwiaty byłyby jednak dużym ułatwieniem, nie uważam, że to coś kiczowatego, raczej kwestia przyzwyczajenia ...

maciusss
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 mar 2017, 13:48
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: maciusss » 30 mar 2017, 14:07

Ja polecam stronę na której masz cały sprzęt AGD i RTV Licytujesz od 0zł i zawsze to tańsze rozwiązanie :D polecam sam licytuje i udaje mi się zgarniać sprzęt za groszę :)
http://goo.gl/oy3Aqt

MarKow59
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2017, 22:19
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: MarKow59 » 11 kwie 2017, 8:54

Sztuczne to sztuczne, poza tym kurzą się strasznie i po jakimś czasie nie dość że wyglądają fatalnie to jeszcze są brudne. Lepiej raz na czas kupić / zerwać świeże no albo doniczkowe storczyki np super wyglądają

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: walery p » 28 sie 2017, 10:12

Jeśli szukasz ślicznych sztucznych kwiatów do dekoracji pomieszczeń, to rzuć okiem na tę hurtownię: https://pm-m.pl/272-kwiaty-sztuczne . Mają przeogromny wybór i naprawdę świetne kwiaty i dodatki. Cenowo to też jedna z najlepszych hurtowni jakie widziałem.

agamemnon91
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:57
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: agamemnon91 » 28 sie 2017, 11:01

Do dekoracji domu to tylko żywe w donicach..

Margola
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 05 gru 2016, 14:02
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: Margola » 07 wrz 2017, 9:49

Mam sztuczną trawę w donicy i dwa storczyki z https://www.megascena.pl i uważam, że dobrze się wpisują w klimat nowoczesnego wnętrza. Wcześniej żywe storczyki mi szybko marniały i zamiast kwiatów miałam badyle w doniczce, a teraz przelecę wilgotną szmatką podczas sprzątania i z głowy. Jak sztuczne rośliny są porządnie wykonane to nie wyglądają kiczowato.

HollandHome
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2017, 7:15
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: HollandHome » 14 wrz 2017, 7:22

To już zależy ściśle od samego pomieszczenia, ponieważ dla mnie osobiście sztuczne kwiaty najlepiej sprawdzą się w łazience, do salonu czy sypialni polecam dać jednak mimo wszystko żywe kwiaty.

julkag
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2017, 17:39
Re: Co sądzicie o sztucznych kwiatach jako dekoracji pomieszczeń

autor: julkag » 14 wrz 2017, 17:55

jestem zdecydowaną fanką prawdziwych kwiatów, jednak dzisiaj można już kupić rośliny, które ciężko odróżnić.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów