Zakupy w internecie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Zakupy w internecie

autor: marko19 » 26 lut 2017, 23:00

Zdarza Wam się robić zakupy w internecie? Ja kiedyś byłem wielkim przeciwnikiem, a teraz... kupuję nie tylko materiały budowlane ale również często zdarza mi się zamawiać zakupy spożywcze, czy nawet leki. A jak to jest u Was?

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: zakupy w internecie

autor: raku » 25 mar 2017, 7:30

Czasem rzeczywiście kupuję spożywkę w internecie, najczęściej kiedy muszę zrobić większe zakupy, nie chce mi się dźwigać zgrzewek wody czy mleka to i przy okazji kupuję inne produkty takie jak ser koryciński swojski, bo wiadomo, jest taniej :)

Drewu
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2017, 11:48
Re: zakupy w internecie

autor: Drewu » 26 mar 2017, 11:52

Ja jak już kupuje coś przez internet to jedynie buty i inną odzież, nic innego.

maciej44
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:50
Re: zakupy w internecie

autor: maciej44 » 27 mar 2017, 10:53

jak już to tylko sprawdzone sklepy i serwisy

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: zakupy w internecie

autor: cirrus » 27 mar 2017, 14:37

Oprócz zakupów spożywczych, to praktycznie wszystko inne kupuje przez internet. Od jakiegoś czasu mieszkam w mniejszym mieście i jednak kupowanie online jest wygodniejsze niż jeżdżenie parędziesiąt kilometrów do sklepu.

Alutka35
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:10
Re: zakupy w internecie

autor: Alutka35 » 29 mar 2017, 16:57

ja zaczęłam zakupy internetowe jak remontowałam mieszkanie...cały remont na mojej głowie ja bez auta, a do tego ceny niewiarygodnie nizsze wiec ryzykowałam i tak sie wkręciłam...narazie mieszkania nie zmieniam, a w necie kupuję ciuchy;) ostatnio głównie na pakuten.pl. Stacjonrane sklepy rzako, pochłaniają za duzo czasu, ja sie męcze na zakupach takich po przejsciu kilku wieszaków w 1 sklepie, jak facet trochę jestem pod tym względem;)

Auroks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2017, 8:23
Re: zakupy w internecie

autor: Auroks » 30 mar 2017, 11:37

Przyznam, że wiele rzeczy zamawiam w sklepach internetowych i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem, przynajmniej zawsze można liczyć na miłą obsługę, niższe ceny i szeroki asortyment jakiego często brak w sklepach stacjonarnych.

Fevaris
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2017, 10:48
Re: zakupy w internecie

autor: Fevaris » 12 kwie 2017, 10:56

Ja praktycznie już większość rzeczy kupuję w internecie. Ostatnio zakupiłam sobie botki tutaj: e-cizemka.pl/pl/c/botki/125 i jestem bardzo zadowolona. W 99 procent przypadków byłam zadowolona z zakupów w sklepie internetowym , zawsze przychodziło wszystko zgodnie z opisem no i na czas, jeszcze nie miałam przypadku że paczka się gdzieś zgubiła. Z botkami też było wszystko w porządku, także nie zniechęcę się do zakupów w internecie.

Jarys87
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2017, 16:14
Re: zakupy w internecie

autor: Jarys87 » 20 kwie 2017, 17:13

Jeżeli chodzi o mnie, to w sieci kupuję wiele różnych rzeczy np. do samochodu lub do pracy. Z racji tego że pracuję na budowie, kupiłem sobie ostatnio przez internet nowe nauszniki ochronne. Są bardzo przydatne gdy przebywa się w miejscach o dużej częstotliwości występowania hałasu.

łukasz83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 13 lis 2016, 21:44
Re: zakupy w internecie

autor: łukasz83 » 04 cze 2017, 19:10

Zakupy on-line znacznie oszczedzają mój czas, czesto kupuje buty na emodneobuwie.pl Zawsze szybka wysyłka, także nie muszę długo czekać.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: zakupy w internecie

autor: Arowana14 » 03 lip 2017, 13:01

Ja też przerzuciłam się na zakupy online - zajmuja mniej czasu no i czesto mozna kupic cos naprawde tanio. Ogólnie na aliexpress - bardzo lubie robic zakupy, tam to maja w zasadzie wszystko, jedyny minus ze dostawa trochę długo trwa, ale dla cen warto.
BOB-BUDOWNICZY

MARIAN88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 29 paź 2015, 12:14
Re: zakupy w internecie

autor: MARIAN88 » 07 lip 2017, 8:29

Mój siostrzeniec twierdzi ,że przez internet można WSZYSTKO kupić i rzeczywiście młodzi zabiegani ludzie tak robią.Mnie zdarzało się kupować w sklepach internetowych materiały do remontu,nawet blachę nierdzewną,kształtowniki i inne stalowe elementy /w sklepie bth import stal/.Szczególnie takie sklepy polecam tym,co nie lubią biegać po marketach.

Rszmicio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sie 2016, 9:03
Re: zakupy w internecie

autor: Rszmicio » 10 lip 2017, 10:49

Jak najbardziej, w sklepach internetowych kupisz teraz niemal wszystko, pod warunkiem oczywiście że masz godny zaufania sklep na którym się nie zawiedziesz oraz któremu można zaufać. Generalnie ja osobiście nigdy nie zawiodłem się na zakupach online.

Alutka35
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:10
Re: zakupy w internecie

autor: Alutka35 » 16 lip 2017, 11:32

leki, książki i ciuchy dla meża:) takie zakupy robię w sieci. Sama chodzę po lumpeksach, mąż musi na co dzien być elegancki, wiec nie zawsze udaje się dopasowac zakupy do potzreb dla niego , tak wiec zakupy na lancerto.com/kolekcje/polo.html
Jak remontowaliśmy mieszkanie to wtdy kupowaliśmy sporo przez sioeć bo było dużo taniej nawet z przesyłką niż stacjonarnie, wanna z obudową przyszła kurierem bo dużo dzięki temu udało nam sie zaoszczędzić:)

matylda78
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2017, 13:20
Re: zakupy w internecie

autor: matylda78 » 18 lip 2017, 13:36

Ja też kiedyś miałam mieszane uczucia, ale przekonałam się, że w sklepach internetowych często można znaleźć produkty, których nie ma gdzie indziej albo są w dużo lepszej cenie. Moja siostra zamówiła sobie na przykład portal kominkowy taki jak tu: marmuro.pl/kominki/francuskie/maurice/. Do tej pory nie widziałam nigdy takiego cacka w żadnym markecie budowlanym ani stacjonarnym sklepie. Sama się zastanawiam nad podobnym kominkiem do salonu :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości

Gotowe projekty domów