Jaka folia na sufit?

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.
Dooominik1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017, 21:07
Jaka folia na sufit?

autor: Dooominik1 » 20 mar 2017, 21:21

Hej. Remontuję salon,łącznie z "wymianą" sufitu i z tego tytułu mam pytanie.
Mieszkam w domku wolnostojącym,na pierwszym (ostatnim) piętrze. Pomiędzy sufitem a dachem mam wolną przestrzeń, tzw stropodach. Ściągnąłem stary sufit (suprema) plus deski i znajdującą się na niej szlakę.Teraz będę montował nowe legary na których podwiesze nowy sufit z GK, który zaizoluję wełną. Dach(płaski) to tylko deski na których położona jest papa. I teraz reasumując zwracam się z zapytaniem co powinienem jeszcze użyć do izolacji sufitu, folię paroizolacyjną?czy może folię paroprzepuszczalną? w ostatnim czasie na starym suficie,w rogu przy ścianie skrajnej domu, pojawiła się pleśń prawdopodobnie w punkcie "rosy". Doradzicie coś? Jestem zielony w temacie "budowlanki" i liczę na pomoc mądrzejszych od siebie :)

Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów