Podłoga do łazienki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.
Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Podłoga do łazienki

autor: Redakcja » 26 mar 2013, 12:14

Planujesz remont łazienki albo jesteś na etapie budowy domu, sprawdź co będzie odpowiednie na podłogę. Podłoga do łazienki >>
Redakcja

24bud
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 gru 2012, 8:25
Kontaktowanie:
Re: Podłoga do łazienki

autor: 24bud » 06 kwie 2013, 12:57

W kwestii tego co najbardziej pasuje do naszej łazienki jako podłoga,to rzecz jasna nic nie sprawdzi się tak dobrze jak płytki,zreszta zobaczcie u nas na 24bud.pl to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Podłoga do łazienki

autor: Lena80 » 15 lut 2017, 19:53

Nie podobają mi się łazienki wyłożone od góry do dołu płytkami dlatego też na podłodze w swej łazience położyłam linoleum. Płytki na ścianach są tylko w newralgicznych miejscach czyli pod prysznicem i koło umywalki. Pozostała część ścian pomalowana została specjalną farbą do łazienek. Aby ładnie wykończyć krawędź podłogi przy ścianie zastosowałam białą listwę przypodłogową. W Drew-Lux znalazłam listwę z płyty MDF zalecaną do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Bardzo ładnie pasuje do wnętrza i nadaje mu elegancji.

Atlantic Polska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 06 paź 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Podłoga do łazienki

autor: Atlantic Polska » 02 mar 2017, 18:13

Miłośnicy minimalizmu, zamiast płytek na podłodze, mogą wylać posadzkę żywiczną, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Dobrze komponuje się z takimi minimalistycznymi elementami, jak specjalna farba, kabina bez brodzika typu walk-in czy jasne meble z połyskowymi frontami.

tatou_bains_atlantic_lazienka.jpg
tatou_bains_atlantic_lazienka.jpg (20.82 KiB) Przejrzano 1073 razy

kraxx44q
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2016, 11:00
Re: Podłoga do łazienki

autor: kraxx44q » 04 mar 2017, 12:46

Jakoś nie wydaje mi się aby taka posadzka to był dobry pomysł

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Podłoga do łazienki

autor: lideropinii » 05 mar 2017, 11:44

Płytki wiadomo klasyka, ale w nowoczesnym aranżacjach co raz częściej przewija się na przykład surowy beton, czy uwaga także drewno (oczywiście odpowiednio dobrane i zaimpregnowane).

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Najka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:41
Re: Podłoga do łazienki

autor: Najka » 28 lis 2018, 21:11

Piękne płytki podłogowe znalazłam w Cermagu! świetnie wygladają i sa takie praktyczne! bardzo fajny salon - super że tam trafiłam!

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Podłoga do łazienki

autor: kordoba » 29 lis 2018, 9:02

Przy wykańczaniu takiej podłogi na pewno trzeba pomyśleć o specjalistycznych listwach. Istnieją najróżniejsze listwy wykończeniowe - do paneli, dylatacyjne, progowe, wewnętrzne i wiele innych. Najlepiej zapoznać się z nimi u producenta - firmy Pawotex: https://pawotex.com/katalog/. Oni mają bardzo duży wybór.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Podłoga do łazienki

autor: lideropinii » 29 lis 2018, 11:36

Akurat jeśli chodzi o łazienkę to żadnych listew nie polecamy, ewentualnie cokół na odsłoniętych ścianach.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Podłoga do łazienki

autor: majeczkaa » 30 paź 2019, 21:57

Drewno bardzo ładnie pasuje do łazienek, szczególnie na blatach. Na podłodze często spotykane są imitacje drewna w postaci kafelek. I to jest fajne rozwiązanie , w łazience mamy płytki kolekcji I love wood, kupiliśmy je w Bokaro. Wyglądają bardzo ładnie, są znakomitą imitacją drewna.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 119 gości

Gotowe projekty domów