Twarda woda, a koszt ogrzewania

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Marczak
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 01 paź 2012, 14:57
Re: Twarda woda, a koszt ogrzewania

autor: Marczak » 30 sty 2017, 13:33

Jak dla mnie teraz chyba najlepiej iść w zmiękczacze (badanie jakości wody) czy to (badanie jakości wody) Toro czy to w (badanie jakości wody) Slimline. Najlepsze mają złoże, najlepsze głowice bo od Erie, długie gwarancje. Jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to chyba ze świecą szukać innego lepszego rozwiązania w Polsce. Koleżka - twoja opinia??

Gerwazy
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 10:31
Re: Twarda woda, a koszt ogrzewania

autor: Gerwazy » 06 kwie 2017, 10:55

Marczak pisze:Jak dla mnie teraz chyba najlepiej iść w zmiękczacze (badanie jakości wody) czy to (badanie jakości wody) Toro czy to w (badanie jakości wody) Slimline. Najlepsze mają złoże, najlepsze głowice bo od Erie, długie gwarancje. Jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to chyba ze świecą szukać innego lepszego rozwiązania w Polsce. Koleżka - twoja opinia??


Podzielam opinię o firmie, ja korzystam akurat z odżelaziacza (badanie jakości wody) Irontower, ale na jego podstawie mogę potwierdzić, że (badanie jakości wody) to solidna marka z najlepszymi na rynku komponentami. Gwarancja także wydaje się najkorzystniejsza, jeżeli chodzi o urządzenia tego typu.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 178 gości

Gotowe projekty domów