PLANOWANIE - instalacja elektryczna

Domowe prace związane z prądem mogą być bardzo niebezpieczne. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat instalacji elektrycznych począwszy, od wymiany kontaktu po podłączenie prądu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Nocul1975
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 22 wrz 2016, 11:19
PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: Nocul1975 » 26 paź 2016, 13:14

Planując instalację elektryczną trzeba uwzględnić zarówno odpowiednie przepisy, jak i wymogi i potrzeby inwestora.


Pozdro:)
Noc:)

julio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2016, 8:58
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: julio » 26 paź 2016, 19:46

Ja bałabym się samodzielnie kombinować z montażem instalacji elektrycznej. Wolę zlecić to firmie takiej jak Ezet Bydgoszcz. Mają spore doświadczenie zarówno jeśli chodzi o instalacje nisko-prądowe, jak i te dedykowanego zasilania gwarantowanego

slgrto
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 lis 2016, 7:21
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: slgrto » 02 lis 2016, 9:55

Chodzi tutaj o BHP ?

daszuta
Aktywny
Aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2017, 20:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.,Poznań
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: daszuta » 18 sty 2017, 15:28

chodzi tutaj o autoreklamę
inż. budownictwa

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: mirondbs » 10 mar 2017, 15:37

Jeżeli rozmawiamy o projektowaniu instalacji elektrycznej, to w ciemno mogą polecić firmę MB Projekt. Razem z żoną jesteśmy zadowoleni, ponieważ projekt został zrealizowany terminowo oraz z uwzględnieniem naszych uwag (a trochę ich było :) ). Na cenę też nie możemy narzekać. Wszystko wyszło pięknie - generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli jesteście zainteresowani, to podsyłam wam stronę: mbprojekt.tech

Pozdrawiam

Elektromistrz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 9:24
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: Elektromistrz » 27 kwie 2017, 9:40

Jak planujesz w swoim domu instalację elektryczną to musisz myśleć przyszłościowo, by kilkanaście razy tego nie poprawiać i nie robić sobie zbędnego bałaganu. Ja miałem źle rozplanowaną elektrykę w pokoju bo nie pomyślałem, że jak będę chciał przestawić telewizor to nie będę miał go do czego podłączyć. Nie dawno musiałem wszystko poprawiać. Dobrze, że firma, którą wynająłem szybko i sprawnie się z tym uwinęła. Gdyby ktoś miała takie kłopoty, jak ja to polecam ich GDUR

MILA2015
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:55
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: MILA2015 » 27 kwie 2017, 11:21

Jak instalacja elektryczna, to tylko sprawdzona firma. Ja mogę polecic kns.kielce. Od razu widać, że chłopaki znają się na robocie. Nie patrzą jeden na drugiego w nadzieii, że ten drugi się ruszy, a pierwszy nadal bedzie mógł nic nie robić...

jazime
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:03
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: jazime » 28 maja 2019, 10:08

Jeśli chciałbym wykonać instalację elektryczną na Śląsku to sprawdź firmę Eran. Zajmują się fachowym planowanie i projektowanie instalacji. W decyzji może Ci pomóc napisany artykuł "Projekt Instalacji Elektrycznej Śląsk".

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 494
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: PLANOWANIE - instalacja elektryczna

autor: martan » 16 wrz 2020, 9:45

MOI DRODZY. Przede wszystkim dokumentacja fotograficzna z wydrukiem na której zaznaczone są wszystkie odległości. Bo potem będzie za późno na kombinowanie gdzie są te wszystkie kable.

Ja mam bardzo fajna rzecz, która wszystkim polecam, a mianowicie wył schodowe przy sofie w salonie, którymi wyłączam światło w kuchni, jadalni nad stołem w salonie i kinkiety. To samo w sypialni po każdej stronie łóżka włącznik do światła nocnego plus schodowy na główne światło. Przydaje się szczególnie jak zapomnisz wyłączyć światła a już się położysz albo rozsiadziesz przed filmem - no i w łazience dwa punkty świetlne kolo lustra a nie jedno nad bo lepiej doświetla i lepiej się wygląda.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Instalacje elektryczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów