Problemy z kredytem hipotecznym

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 493
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Problemy z kredytem hipotecznym

autor: martan » 14 sie 2016, 8:15

Chciałem w styczniu wziąć kredyt ale okazało się, że nie mogę bowiem jestem na wpisie w br. co więcej wszystko już mam spłacone dlatego napisałem szybko wniosek o raport do zbp. Czekam na odpowiedz i pewnie nie śpieszyłbym się gdyby nie to że trafiła mi się działka "okazyjna". Ona bardzo szybko zostanie sprzedana a ja nadal czekam na odpowiedz na mój wniosek.
Dlatego nie wiem, czy czekać na odpowiedz, czy też wziąć kredyt na kogoś innego np na żonę??
http://www.forumbudowlane.pl/

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: xander119 » 14 sie 2016, 8:45

To jest droga do najszybszego rozwodu.

Bata
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:16
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Bata » 14 sie 2016, 20:40

Zawsze mozna wziac kredyt na kogos. Jesli chodzi o sam kredyt hipoteczny - to najlepiej przed jego wzieciem skorzystac z wyszukiwarki kredytowej np https://www.centrumpozyczek360.pl/ dzieki czemu mozemy oszczedzic nasze pieniadze i to duzo. W jednym miejscu zgromadzone sa setki ofert wielu bankow i parabankow, w ten sposob mozna wybrac najlepsza dla nas oferte.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dżasmina » 16 sie 2016, 7:37

a nie wiecie gdzie można dostać korzystny kredyt mieszkaniowy?

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dżasmina » 16 sie 2016, 7:39

a nie wiecie gdzie można dostać korzystny kredyt mieszkaniowy?

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: tetate » 18 sie 2016, 7:22

martan pisze:Chciałem w styczniu wziąć kredyt ale okazało się, że nie mogę bowiem jestem na wpisie w br. co więcej wszystko już mam spłacone dlatego napisałem szybko wniosek o raport do zbp. Czekam na odpowiedz i pewnie nie śpieszyłbym się gdyby nie to że trafiła mi się działka "okazyjna". Ona bardzo szybko zostanie sprzedana a ja nadal czekam na odpowiedz na mój wniosek.
Dlatego nie wiem, czy czekać na odpowiedz, czy też wziąć kredyt na kogoś innego np na żonę??


Jeśli cena działki jest bardzo okazyjna to wziąłbym na Twoim miejscu kredyt na żonę. O ile ona ma wiekszą zdolnośc kredytową od Ciebie. Swoja drogą to czemu nie bierzecie kredytu razem? Jesli bralibyście razem to może bank o wiele szybciej by się zdecydował co do udzielenia kredytu.
Sugeruję dopytać się o szczegóły na tym forum kredytowym: http://www.forum-kredytowe.pl/ Najlepiej w dziale o kredytach mieszkaniowych.

Awatar użytkownika
Dominik78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2014, 14:07
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dominik78 » 18 sie 2016, 8:14

I jak sprawa się ma?

deweloper_pń
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:35
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: deweloper_pń » 19 sie 2016, 5:21

Zakup nieruchomości często wiąże się z koniecznością skorzystania z pożyczki bankowej. W tym aspekcie warto na pewno wspomnieć o tym, jak wyglądają ukryte koszty związane z kredytem hipotecznym, o których większość z nas w ogóle nie ma pojęcia. W artykule [link wygasł] możecie Państwo dokładnie dowiedzieć się, że tak naprawdę spłata comiesięcznej raty to nie jedyny wydatek związany z pożyczką bankową na zakup własnej nieruchomości.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dżasmina » 18 lis 2016, 9:09

z kredytami zawsze były problemy, nic nowego.

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: xander119 » 18 lis 2016, 10:51

Dżasmina?

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dżasmina » 13 gru 2016, 11:47

z kredytami zawsze był problem i to się już chyba nigdy nie zmieni.

aragz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2009, 12:56
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: aragz » 03 sty 2017, 19:13

Przy okazji kredytów hipotecznych warto wiedzieć o tym że jeśli zdarzyłby się w trakcie spłacania takiego kredytu jakiś problem związany z utratą pracy to mamy prawo do skorzystania z wsparcia przez określony czas - http://www.banki24.com.pl/masz-problem-ze-splata-kredytu-mieszkaniowego-przeczytaj-to/ w ramach którego będziemy otrzymywali dotację zwrotną w wysokości nawet do 1500 zł / miesięcznie. Gdy już znajdziemy pracę która umożliwi nam spłatę rat, oczywiście będziemy musieli to oddać, ale w bardzo małych ratach miesięcznych i z długim okresem spłaty i co najważniejsze - bez dodatkowego oprocentowania. Jeśli więc spłacamy kredyt hipoteczny a przydarzy nam się taka sytuacja warto o tym wiedzieć i informować innych.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: Dżasmina » 05 lut 2017, 15:39

z takim kredytem to zwykle tak jest że są same problemy.

pinker
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2017, 13:31
Lokalizacja: Opole
Kontaktowanie:
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: pinker » 11 lip 2017, 13:50

O bezpiecznym kredycie hipotecznym można przeczyć sobie tutaj http://www.bezbiku.info/czy-kredyt-mieszkaniowy-moze-byc-bezpieczny/

LasWarszawas
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2017, 19:24
Re: Problemy z kredytem hipotecznym

autor: LasWarszawas » 11 lip 2017, 17:27

Z hipoteką nie powinno być żadnych problemów, w końcu to najbezpieczniejszy z kredytów.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości

Gotowe projekty domów