Zdrowie pracowników

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

maron
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2016, 14:55
Zdrowie pracowników

autor: maron » 19 gru 2016, 15:12

Nie znalazłem podobnego wątku na forum a mam pytanie do właścicieli firm budowlanych. Jak dbacie o zdrowie pracowników? Ubezpieczenia, opieka medyczna? Jakieś pakiety, dodatki?

Bobbyy82
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 05 wrz 2016, 11:20
Re: Zdrowie pracowników

autor: Bobbyy82 » 19 gru 2016, 15:43

Niestety w wielu firmach BHP to fikcja…

krzywy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2016, 8:37
Re: Zdrowie pracowników

autor: krzywy » 22 gru 2016, 8:58

W naszej firmie tez był ogromny problem z podstawowym bhp, zdarzały sie wypadki, warunki były na prawde słabe. Zaczeło sie straszenie kontrolami, po tym jak niektórzy budowlańcy nabawili się niezłych kontuzji nasz szef chyba nie wytrzymał i przekazał firme ;) trochę to trwało ale teraz jest dużo lepiej, nowy dba o teren, jakieś tam wymogi są i nas gani jak sie nie stosujemy. Ostatnio jak miałem ogromny ból w plecach po noszeniu materiałów to mnie wysłał na rehabilitacje z physio profit (mamy to w socjalu, razem z ćwiczeniami przed pracą).

krzywy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2016, 8:37
Re: Zdrowie pracowników

autor: krzywy » 22 gru 2016, 8:59

a no i co też fajne, wreszcie zobaczyłem jakąś umowę....

AntonKon
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2016, 8:56
Re: Zdrowie pracowników

autor: AntonKon » 22 gru 2016, 10:00

Osobiście nie znam firmy, która przygotowuje jakieś specjalne pakiety zdrowotne dla swoich pracowników. Jednak jak pracowałem u naszych zachodnich sąsiadów, to dodatkowo polisa medyczna z dodatkowym ubezpieczeniem jest tam absolutnym standardem.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 37 gości

Gotowe projekty domów