Farba silikonowa + pigment

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kruczek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2016, 21:11
Farba silikonowa + pigment

autor: kruczek123 » 03 lis 2016, 21:17

Witam,
Mam pytanie odnośnie farby silikonowej,
Czy jakaś firma jest w stanie stworzyć dla mnie farbę silikonową z własnym pigmentem?
Czy jest jakieś prawo odnośnie z czego musi być stworzony dany pigment który łączy się z farbą silikonową?
Czy jestem w stanie sam sobie wyprodukować taka farbę na zasadzie próbek do sprawdzenia?
Z góry dziekuje

JanekC
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 433
Rejestracja: 27 lut 2013, 0:11
Re: Farba silikonowa + pigment

autor: JanekC » 25 lis 2016, 22:06

Może łatwiej będzie jeśli napiszesz jaki kolor najbardziej Cię interesuje. Ja mam biały od Foveo, ale wiem, że mają różne kolory, natomiast o pigmentowanie myślę, że musiałbyś popytać.

oe_foveotech
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 13 lis 2014, 14:47
Re: Farba silikonowa + pigment

autor: oe_foveotech » 01 gru 2016, 20:27

Szanowny Panie,

jeśli chodzi o Farbę Fasadową Silikonową FN 30 FOVEO TECH, to jest ona dostępna w 240 kolorach. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobranie pasującej barwy – polecam skorzystanie z aplikacji do kolorowania fasady dostępnej na: [więcej informacji na stronie firmy Foveotech] Może się Pan również skontaktować z działającym w Pana regionie punktem handlowym FOVEO TECH: [więcej informacji na stronie firmy Foveotech]

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów