Rewizja wodomierza w kabinie prysznicowej

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Undermade
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2013, 13:49
Rewizja wodomierza w kabinie prysznicowej

autor: Undermade » 21 lis 2016, 8:08

Witam.
W zakupionym przeze mnie mieszkaniu mam w łazience wrysowaną wannę. Koniec końców chciałbym zamontować kabinę prysznicową przystosowaną dla osoby starszej tj poręcze, siedzisko. Problem w tym, że kabina usytuowana będzie przy szachcie wod-kan gdzie mam rewizję do wodomierza.
Czy ktokolwiek z was ma taką sytuację? Bardzo proszę o wszelkie wskazówki jak najlepiej sobie z tym poradzić. Mieszkanie jest na parterze więc na szczęście nie ma obawy zalania sąsiada. Wiem, że ludzie obudowują sobie rewizję płytkami na magnesach i to jakoś doszczelniają. Będę niezmiernie wdzięczny za wszelaką pomoc.

schografy
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2016, 7:11
Re: Rewizja wodomierza w kabinie prysznicowej

autor: schografy » 21 lis 2016, 8:51

Miałem podobną sytuację, lecz niestety nie wiem co było powodem, problem po czasie sam się rozwiązał.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów